<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروزه با توجه به بالا رفتن تعداد رستوران ها، فست فود ها و آشپزخانه های صنعتی در شهرها و حتی در دل طبیعت در اقصی نقاط ایران و جهان، ضرورت محافظت از طبیعت، محیط زیست و آبهای زیرزمینی در برابر آلودگی های انسانی و صنعتی، بیش از پیش پررنگ تر می شود. رعایت اصول فنی و استفاده از تجهیزات به روز و موثر در کاهش آلودگی ها تاثیر به سزایی در جلوگیری از آلودگی و نابودی محیط اطراف دارد، لذا شرکت مهندسی کمپ با بکارگیری علوم مهندسی روز جهانی، با تولید انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب صنعتی و انسانی، قدم های مهمی در زمینه تصفیه فاضلاب و حفظ محیط زیست برداشته می باشد. در این قسمت میخواهیم به یکی از پرکاربردترین و اصلی ترین ارکان تاسیس یک رستوران کامل و بهداشتی توضیحاتی را بیان کنیم:
• مخزن چربیگیر فایبرگلاس شرکت مهندسی کمپ :
روغن ها و چربی ها از جدایی ناپذیر ترین، مخرب ترین و آلوده ترین مواد خروجی از یک واحد صنفی و رستوران و فست و فود ها می باشند، لذا شرکت مهندسی کمپ با تولید مخزن چربیگیر های فایبرگلاس، چربی ها را از فاضلاب خروجی این واحد ها جدا کرده و مانع از وقوع موارد ذکر شده می شود. از متدوال ترین مشکلات رستوران ها و فست فود ها، گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد که اصلی ترین دلیل آن چسبندگی بالای چربی ها و مختل کردن راه خروج فاضلاب می باشد. مخزن چربیگیر فایبرگلاس حدود ۹۹% چربی خروجی را از فاضلاب جدا کرده و مانع از گرفتگی لوله ها و ایجاد خسارات و هزینه های مالی اضافی می شود.
مکانیسم مخزن چربیگیر تولیدی شرکت مهندسی کمپ:
۱- جنس بدنه : بدنه از جنس فایبر گلاس(FRP) بوده و مقاومت زیادی در برابر فشار ها و اشعه UV (فرابنفش) دارد.
۲- بخش ورودی : در قسمت ورودی چربیگیر یکدسته سبد آشغالگیر تعبیه شده است که مانع از ورود ذرات معلق به داخل چربیگیر می شود.
۳- پکینگ(مدیا) : در داخل چربیگیر ها از وسیله ای به نام پکینگ(مدیا) استفاده می شود که از سرعت جریان فاضلاب ورودی به چربیگیر کاسته و زمان کافی برای جدا شدن چربی از فاضلاب را مهیا می سازد.
۴- بخش خروجی : چربی و روغن پس از مدتی به روی سطح آمده و به صورت دستی از طریق دریچه بازدید جمع آوری می شود.(یا می توان با در نظر گرفتن یک مخزن جداگانه چربی ها را به سمت مخزن هدایت کرد.)

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *