<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی چیلر

یکی از امکانات ضروری هر آپارتمان یا ساختمانی تامین کردن مسئله  اساسی  در بناهای بزرگ و همچنین آپارتمان های بزرگ با چیلر صورت می پذیرد . چیلر به دو طریق ساخته می شود یکی نوع جذبی و دیگری تراکمی است .

مشکلات چیلر تراکمی

یکی از معضلات و مشکلات طریقه تراکمی مصرف زیاد برق می باشد به شکلی که مصرف زیاد برق مشکلات مالی زیادی برای ساکنین آپارتمان به همراه دارد پس بنابراین امروز در میان مهندسین مشاور و صاحبان ساختمان های  مسکونی  و اداری خنک کننده نوع جذب محبوبیت بیشتری دارد سعی می کنند .

از این روش در ساختمان ها استفاده کنند این نوع چیلرها به جای انرژی  برق از انرژی حرارتی برای تولید سرما در ساختمان ها استفاده می شودو همچنین  چیلرهای  جذبی دارای قطعات متحرک کمتری نسبت به نوع چیلرهای تراکمی یا همان کمپورسوری هستند  و از لحاظ خرابی هم چیلرهای جذب احتیاج کمتری به تعمیرات و سرویس هی اساسی دارند .

و هزینه نگهداری آن ها به مراقبت خیلی کمتر است  وحتی صدای ایجاد شده از آن ها نیز نسبت به نوع تراکمی بسیار کمتر است و لرزش کمتری به وجود می آورند  لازم به توضیح  است  در پایان  چند نوع از چیلرهای جذبی رابرای شما معرفی می کنیم تا بیشتر با آن ها آشنا شوید .

انواع چیلر جذبی

۱- چیلر های آب گرم ضد کریستال ۲ – چیلرهای بخار تک اثره ۳ – چیلرهای  بخار دو اثره ۴ – چیلرهای شعله مستقیم در پایان لازم می دانم  به خریداران این نوع چیلر ها توصیه نماییم .

اگر قصد چنین چیلرهای دارید از نوع جذبی آن بهره مند شوید که مزایای زیادی دارد و همچنین دارای کیفیت بسیار خوبی در امر سرمایش ساختمان ها دارند . برای خرید انواع چیلر باید به نمایندگی ها و فروشندگان مجاز چیلر مراجعه کنید تا قیمت انواع چیلر را مطلع شوید .

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *