<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

در این مقاله قصد داریم درباره چربی گیر فایبرگلاس آلمانی برای شما عزیزان مطالبی را بیان کنید.

 • چربی گیر فایبرگلاس آلمانی چیست؟
 • مزایای چربی گیر فایبرگلاس آلمانی را بیان کنید؟
 • ساختار چربی گیر فایبرگلاس آلمانی چگونه است ؟
 • تفاوت بین پلی اتیلن با چربی گیر فایبرگلاس آلمانی در چیست؟

 

  چربی گیر فایبرگلاس آلمانی چیست؟

چربی گیر ها وسایلی هستند که برای جدا کردن روغن و چربی ها از مایعاتی که داخل قنادی ها و تالارها و رستوران ها و … به وجود می آید کاربرد دارند و از آنها به عنوان چربی گیر فاضلاب نام می‌برند.

 • کاربرد چربی گیر فایبرگلاس آلمانی در رستورانها چیست؟

رستوران ها از جمله مکان های عمومی می باشند که، به دلایل استفاده بیش از حد روغن و منابع چربی برای طبخ غذاهای خود نسبت به سایر مکان ها پساب چربی بیشتری در مراحل انجام کار خود به جای می گذارد. این چربی ها که به همراه آب به داخل چاه های فاضلاب ورود پیدا می کند، به مرور مشکلات جدی را به جای می گذارند. مشکلاتی نظیر مسدود شدن لوله ها و … .

 • راه حل

استفاده از چربی گیرهای فایبرگلاس آلمانی می تواند راه حل خوبی باشد، این گونه که با استفاده از آن این امکان داده می‌شود که ذرات چربی و روغن هایی که در پساب ها جاری است قبل از وارد شدن به شبکه های اصلی فاضلاب جدا شود.

 

مزایای چربی گیر فایبرگلاس آلمانی چیست؟

 1. هزینه کم
 2. دارای ساختاری ساده

شما با کمترین هزینه و با آسان ترین کاربرد می‌توان نسبت به نصب چربی گیر مورد نظر اقدام نمایید. اشاره کنم که به دلیل سبک بودن چربی ها و حرکت آن به سطح آب عمل جداسازی روغن از آب بااستفاده ازچربی گیر فایبرگلاس آلمانی کاری ساده و مورد قبول است،اینگونه که شما با چربی گیر فایبرگلاس آلمانی امکان حذف ۹۸ درصد چربی ها را از فاضلاب خود پیدا می کنید.

 • مزایای اصلی چربی گیر فایبرگلاس آلمانی به شرح زیر است:

 

 1. امکان سفارش آن در اندازه های مختلف
 2. دارای مقاومت بالا
 3. نصب آسان
 4. امکان جابجا کردن جهت نصب
 5. طول عمر بالا
 6. اندازه گیری دقیق جهت جداسازی چربی ها از فاضلاب
 7. سبد که جهت آشغال گیری در آن تعبیه شده است و قابل عوض کردن می باشد.
 8. به شما این امکان را می دهد که توسط دو دریچه که در آن تعبیه شده است به طور دوره ای بازدید کنید.

 

 

ساختار چربی گیر فایبرگلاس آلمانی چگونه است؟

با یک دیواره به سه تکه جدا شده است. این گونه که یک آشغالگیر در قسمت اول تعبیه شده است ،تا آشغال های جامد از آن جدا شوند.پساب ها و چربی ها پس از عبور از این آشغالگیر در مرحله دوم در کفی موجود در چربی گیر مورد نظر ته نشین شده و در نهایت ،مدیای متراکم که دارای جنسی از پی وی سی می باشد،

به طور کاملاً ناگهانی باعث تغییر جهت فاضلاب شده اینگونه که حرکت افقی به عمودی منعکس می شود.این امر به طور چشمگیری باعث جدا شدن چربی از آب در هنگام خروج از لوله پایانی فاضلاب خواهد شد.

 

 

فرق بین پلی اتیلن با فایبرگلاس چیست؟

 پلی اتیلن

 • جامد
 • موم
 • غیر فعال بودن

سه خصوصیت اصلی آن که از پلیمریزاسیون اتیلن به وجود آمده وPE مخفف آن است و نرم و دارای انعطاف بالا و در عین حال بسیار مقاوم در برابر فشارهای وارد شده از خارج می باشد.

 فایبر گلاس

 • تشکیل شده از کامپوزیت که از الیاف شیشه ای حاصل شده است و یا یک مواد پلیمری می باشد. تقویت کننده در آن پشم شیشه و مواد زمینه ای که در آن استفاده شده از مواد پلیمر است.

 

خصوصیات چربی گیرفایبرگلاس آلمانی؟

 • سبک وزن بودن
 • استقامت بالا
 • بسیار با دوام
 • در برابر اشعه UV بسیار مقاوم

 

جمع بندی

در پایان به عنوان نتیجه باید به تمامی افرادی که به هر نحوی شغل آنها با چربی ها سر و کار دارد نظیر آشپزخانه‌ها رستوران‌ها، کارخانه ها ،مراکز تجاری و … توصیه ‌کنیم که جهت جداسازی چربی از فاضلاب های خود هرچه سریعتر نسبت به خرید و نصب چربی گیرهای فایبرگلاس آلمانی اقدام نمایند.

 انواع چربی گیر ها از نظر ساختاری و تولید فیلتر چربی گیر و قیمت انواع چربی گیر های فاضلاب های صنعتی و خرید فیلتر چربی گیر و چربی گیر فاضلاب و فروش فیلترچربی گیر و  با تشکر از انتخاب سایت ما برای مطالعه در رابطه با چربی گیر باید به عرضتان برسانیم ما برای شما مطالبی جدید در رابطه با چربی گیر قرار دادیم که با کلیک بر روی هر کدام از موضوع ها به پست مربوطه هدایت می شوید.

چربی گیر که کم و بیش با آن و کاربرد آن آشنا هستید بسیار با اهمیت هستند از این رو باید بیش تر از پیش در رابطه با ابین مقالات تحقیق کرد و به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می کنیم مقالاتی همچون چربی گیر رستوران و قیمت فیلتر چربی گیر و چربی گیر صنعتی و لزوم نصب چربی گیر در مراکز تهیه ی غذا و چربی گیر. زیر سینکی رستوران و اشپزخانه مطالعه کنید

از اینکه تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید بی نهایت سپاسگزاریم امید است که با مطالعه مقالات آشنایی با چربی گیر و چربی گیر صنعتی DAF مهاب و چربی گیر پلی اتیلن و مراکز تهیه غذا ملزم به نصب چربی گیر هستند و قیمت انواع چربی گیر و چربی گیر ۳ مرحله اي فايبرگالس FRP شما را در بهتر فهمیدن موضوع چربی گیر کمک کرده باشیم

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *