<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

می خواهیم در این مقاله با چربی گیر صنعتی آشنا شویم .

چربی ها و روغن ها  موادی هستند که وقتی وارد محیط زیست می شوند باعث آسیب جدی به بوته ها ، سبزه ها و آب زیان ها شده  و بوی پوسیدگی و گندیدگی در محیط زیست ایجاد می کنند.

چربی ها و روغن ها به خاطر دارا بودن ترکیب پیچیده ،  توان هضم سریع دستگاه های رایج پاک سازی فاضلاب  ها را ندارند،  پس قبل از ورود به دستگاه های پاک سازی فاضلاب ، از جریان فاضلاب خارج شده و در جای مناسب به شکل بهداشتی دفن می شوند .

از کانون ها یا واحد های صنعتی به دلیل زیاد بودن چگالی چربی ها و روغن ها،  معیار های لازم برای تخلیه به مناظر ، چاه جذب ، دستگاه های پاک سازی فاضلاب و یا منبع های پذیرنده آب به خروجی فاضلاب را ندارند،  به همین دلیل باید از واحد های چربی گیر آسان استفاده کرد .

همچنین برای  تضاد چگالی چربی و روغن با آب ، می توان از این خاصیت استفاده کرد . در این روش طی مدت زمانی چربی ها و روغن ها روی آب می آیند،  که به شکل دستی یا ماشینی از سطح آب جمع آوری  می شوند.

برای جدا کردن انواع روغن ها، گریس و چربی ، از  مخزن های چربی گیرهای صنعتی آسان استفاده می شوند .  که از دیواره های جدا کننده درست شده اند و باعث  اوج گیری چربی ها و روغن ها خواهند شد .

از این دستگاه ها در مهمان خانه ها و مرکز های تفریحی ،  کار خانه های صنعتی و مکانیکی ها و صنایع لبنیاتی استفاده می شوند . جنس این مخزن ها به نوع فاضلاب ورودی،  آب و هوای ناحیه و قرار گرفتن مخزن (روی زمین ) بستگی دارند .

 

دستگاه های چربی گیر صنعتی چه مزایایی دارد ؟

۱ .  خرج ساخت و نصب و راه اندازی آن کم می باشد

۲ . هزینه حفاظت و ترمیم آن کم است

۳ . به لوازم متحرک و توان بالایی نیاز ندارند

۴ . برای حذف کردن چربی و روغن های آزاد مناسب هستند

۵ . برای هر عمقی با توجه به پروژه قابل نصب می باشند

* یک چربی گیر صنعتی به اسم DAF ساخته شده است . این سیستم می توان انواع چربی های سخت و حل شده  را در فاضلاب جدا کنند.

چند مورد از مزایای چربی گیر صنعتی DAF را نام ببرید؟

۱ . خرج ساخت آن کم است و به زمان کمتری احتیاج دارد .

۲ . می توان مواد ته نشین شده و مواد کم وزن با کمک این سیستم جدا کرد .

۳ . چگالی مواد شناور از مواد ته نشین شده بیشتر می باشد ،  پس می توان به آسانی جمع آوری کرد .

۴ . در این روش بوی نا خوشایند خیلی کمی تولید می شود .

فرآیند ایجاد فاضلاب چرب در آشپزخانه و مهمان خانه ها و حذف روغن از آب :

یکی از منبع های مهم پختن غذا از روغن های گیاهی و حیوانی می باشند . هنگام پختن غذا مواردی مثل شستن ظرف ها ،  آب کشی غذا های چرب  و برنج ها ، کف شویی  آشپز خانه باعث می شود حجم زیادی از فاضلاب چرب ایجاد کنند .

استفاده از چربی گیر آشپزخانه جهت حذف چربی از فاضلاب :

برای جدا کردن ذرات چرب و روغنی،  از فاضلاب های آشپز خانه ها و مهمان خانه ها باید پیش از وصل این فاضلاب به کانال اصلی و یا خالی کردن به چاه باید از یک واحد چربی گیر استفاده کنند . یک چرب گیر به نام فایبر گلاس وجود دارد که کاربرد آن ساده ، و هزینه ی آن خیلی کم می باشد .

 چربی گیر ۳ مرحله اي فايبرگالس FRP و تولید فیلتر چربی گیر و چربی گیر پلی اتیلن و آشنایی با چربی گیر و فروش فیلترچربی گیر و چربی گیر فاضلاب و لزوم نصب چربی گیر در مراکز تهیه ی غذا  مطالبی که مشاهده می کنید همگی موضوعاتی مرتبط با چربی گیر می باشند که ما بنا به ضرورت و اهمیت موضوع چربی گیر برای شما آماده کرده ایم

کسانی که با چربی گیرها سر و کار داشته اند می دانند که به عنوان مثال در رستوران ها چه نقش مهمی ایفا می کنند از همین رو ما مقالاتی مرتبط مانند انواع چربی گیر ها از نظر ساختاری و قیمت فیلتر چربی گیر و چربی گیر فایبرگلاس آلمانی و خرید فیلتر چربی گیر و چربی گیر. زیر سینکی رستوران و اشپزخانه برای شما تدارک دیده ایم

ما همیشه برای کاربران سایتمان احترام زیادی قائل هستیم و برای آگاهی هرچه بیشتر کاربران تمام تلاشمان را می کنیم این بار در زمینه چربی گیرچند موضوعبرایتان آماده کرده ایم قیمت انواع چربی گیر های فاضلاب های صنعتی و چربی گیر صنعتی DAF مهاب و چربی گیر رستوران و مراکز تهیه غذا ملزم به نصب چربی گیر هستند و قیمت انواع چربی گیر و   شما را در بهتر فهمیدن موضوع چربی گیر کمک کرده باشیم

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *