<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی پیش تصفیه آب ورودی ساختمان

عدم رضایت از آب شرب شهری این روزها در کشورما چیز عجیبی به نظر نمی رسد  و بیش‌تر ما در اثر مصرف این

آب‌ها دچار بیماری‌های گوناگونی شده ایم.

 

ضرورت استفاده از تصفیه آب

اکنون که در حال خواندن این مقاله هستید،  شما به ضرورت داشتنِیک دستگاه تصفیه آب خانگی واقف هستید و این نشان‌دهنده‌ی اهمیت شما به سلامت خودتان و خانواده استو از انجایی که نصب تصفیه آب برای هرکدام از این بخش ها به صورت جداگانه، هزینه بر بوده و فضای زیادی راهم اشغال می کند، راه حل جامع این است که در ورودی آب منزل یک پیش تصفیه آب ورودی ساختمات نصب

شود. انواع متنوعی از  پیش تصفیه آب ساختمان  وجود دارد که ممکن است دارای یکی یا تعداد بیشتری فیلتر باشند. هرچه تعداد فیلترها بیشتر  باشد، امکان حذف آلاینده های متنوع تری وجود دارد.

امروزه در  زندگی ما وسایلی وجود دارد که بیشترین مصرف آنها با آب است. لوازمی مانند لباسشویی،ظرفشویی، آب گرم کن، پکیج،  موتورخانه، شیرآلات و …. .

در صورتی که سختی آب بالا باشد، رسوبات و آلاینده های موجود در آب می توانند برای این دستگاه ها مشکل ساز باشد. ذرات درشت، شن و ماسه،باعث مسدود شدن ورودی های آب به این دستگاه ها شده و از فشار آب کم می شود.

رسوبات شیرالات

شیرآلات منزل دراثر رسوب خراب شده و هزینه های زیادی را تحمیل می کنند. لباسشویی و ظرفشویی مدام دچار مشکل شده و نیاز به سرویس دارند. در وسایل گرمایشی مانند پکیج و آب گرمکن، رسوبات آهکی در جداره ها رسوب کرده و علاوه بر کاهش قطر لوله ها و افت فشار، به عنوان عایق عمل کرده و باعث بالا رفتن مصرف انرژی می شوند. کلر موجود در آب نیز با مواد شوینده ترکیب شده و باعث افت عملکرد آنها می شود.

فیلتر الیافی پلی پروپیلن

عموما تمام پیش تصفیه ها دارای یک فیلتر الیافی پلی پروپیلن هستند که کلیه رسوبات آهکی و املاح و ذرات را می گیرد. شن و ماسه، جلبک و، … در این مرحله حذف می شوند. به این ترتیب کلیه شیرآلات و لوازم منزل از صدمه دیدن محفوظ می مانند.

در بعضی مناطق که ذرات درشت آب زیاد باشد، ممکن است از یک فیلتر توری قبل از فیلتر الیافی استفاده شود. به این ترتیب عمر فیلتر الیافی بیشتر شده و هزینه های نگهداری کم می شود.

پیش تصفیه آب ورودی ساختمان معمولا کوچک طراحی شده تا در محیط آپارتمان به راحتی  قابل نصب باشند. برای چند واحد مسکونی می توان از پیش تصفیه های بزرگتر استفاده نمود.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *