<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی پمپ دستگاه تصفیه آب

کار هایی که دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس  انجام می دهد برپایه پمپ می باشد. اگر پمپ وجود نداشته باشد این سیستم ها نمی توانند آب را تصفیه کنند.

 

فیلتر ممبران

نکته قابل توجه این است که پمپ  تصفیه آب ربطی به فشار آب ورودی ندارد، و وظیفه آن رساندن  فشار مورد نیاز است.

بر عکس تصورات مردم  عمل انجام دادن آبرسانی  بر عهده پمپ نیست، بلکه کارکرد قابل توجه پمپ، مهیا کردن فشار بیشتر به منظور فیلتر غشاء ممبران است.

تصفیه آب اسمز معکوس در صورتی می تواند  جریان اسمزی را معکوس کند که فشار بالایی داشته باشد و مجوز رد شدن آب خالص را بدهد.

فشار کم 

وقتی که فشار به اندازه کافی نباشد  کیفیت در پمپ دستگاه آب کم می شود  و فاضلاب بیشتری به وجود می آید  و به صورت کلی عملکرد کم می شود و باعث می‌شود که به فیلتر ها آسیب وارد شود، پمپ  دستگاه تصفیه آب  به صورت دیا فراگمی می باشد.

نیروی محرکه مورد نیاز  برای راه اندازی  یک پمپ به کمک یک  سیم پیچ  ایجاد می شود وبه عنوان یک  الکتروموتر استفاده می  شود  که باعث تحریک دیافراگرام  و به حرکت در آوردن آب می شود.

پمپ دستگاه تصفیه آب مقدار کمی از آب را انتقال می دهد ولی قدرت  نگه داشتن آب  با فشار بالا در پشت ممبران را دارد. میزان کیفیت  آب  تصفیه شده به فشار پشت ممبران که به وسیله پمپ تامیین می شود بستگی دارد .

پمپ تصفیه

پمپ تصفیه یکی از با ارزش ترین فاکتور های انتخاب دستگاه  تصفیه آب است  که  فشار مورد نیاز را فراهم میکند.

موتور پمپ دستگاه تصفیه آب  برای تامیین فشار مورد نیاز ممبران است.

در فیلتر ممبران کل قدرت تصفیه آب وجود دارد.

این فیلتر  که شامل تکنولوژی  های جدید  است قدرت جدا کردن  ذرات موجود در آب  را تا  حد زیادی دارد و مولوکول آب را مورد تصفیه قرار میدهد .

اما آب برای رد شدن  از این فیلتر به تنهایی و حتی با فشار آب شهری  غیر ممکن است و احتیاح به وسیله ای دارد که  فشار مورد نیاز را تامیین کند.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *