<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی مخزن حمل اسید

در کشور ما بیشتر مردم مخازنحمل اسید را بیشتر با نگاهی اجمالی به جاده های بین شهری و بزرگ راه ها که از مناطق صنعتی عبور می کنند مشاهده کرده ایم که به وسیله کامیونت های باری  بزرگ و کوچک صورت می گیرد . شاید اکثر ما تانکرهای حمل سوخت و روغن و سیمان و غیره را مشاهده کرده باشیم .

که در حال حرکت به سمت شهر های مورد نظرشان هستند ولی مخزن حمل اسید باید دارای  استاندارد های طراحی و ساخت هریک نسبت به تانکرهای معمولی متفاوت و ایمن  باشد .

مخزن گرد

لازم به توضیح  است که مخزن حمل اسید باید به شکل گرد تولید گردد و ظرفیت نهایتا این مخازن بیست و پنج هزار لیتر تولید می گردد ورق مخصوص ساخت مخازن حمل اسید باید از ورق چهار میلیمتر سی و هفت اس تی تولیدی مجتمع فولاد مبارکه اصفهان می باشد مخزن سازی در کشور ما سابقه ای بیش از نیم قرن دارد

که با بهره گیری از دانش فنی روز و با تجارب متخصصین مجرب و کارکنان باتجربه و فنی و مواد اولیه و ورق مرغوب و استاندارد تولید کنند و با عرضه تولیدات خود جهت توسعه اقتصادی و صنعتی  کشور را فراهم کنند.

مخزن حمل اسید

تولید کنندگان مخازن حمل اسید در کشور عزیزمان ایران افتخار دارند به این که  بابهره گیری از علم و دانش خود و بدون اتکا به کشورهای بیگانه مشغول تولید و ساخت انواع مخازن حمل سوخت و اسید و غیره در کشور هستند

و این تولیدات برگ زرینی بر افتخارات تولید کنندگان وطنی کشورمان ایران است که کشور ما را از بیگانگان خود کفا نموده است.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *