<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی مخزن استیل

در شرکت تولیدی صنعتی مخزن استیل مشغول ساخت انواع مخازن استیل و در اندازه های گوناگون و شکل های متفاوت ساخته می شود

مخزن استیل در شرکت ها برای مصارف غذایی لبنی ، آب میوه ، آرایشی و بهداشتی و غیره ساخته می شود .

کامیون حمل شیر

یکی از انواع مخازن استیل ، طراحی و ساخت انواع مخزن های استیل حمل شیر در پشت کامیون از ظرفیت پانصد الی بیست و چهار هزار لیتری ساخته ساخته می گردد .طراحی و ساخت یونیت cip دستی و نیمه اتوماتیک و فول اتوماتیک است .

طراحی و ساخت انواع مبدل های صفحه ای و حرارتی که شامل پیلت هیتر ، پیلت کولر ، پیلت پاستوریزاتور ساخته می شود .

طراحی و ساخت انواع مخازن استنلس استیل صنایع غذایی و لبنی طراحی و ساخت انواع مخازن تک جداره ، ۲ لایه از ظرفیت پنجاه الی صد هزار لیتری ساخته می شود

در صنعت استیل چه مزایای باید مخزن استیل داشته باشد که از لحاظ قیمت و فروش بالا باشد .در طراحی و تولید مخزن که قصد چیزی با کیفیت بالا را داریم . پروسه هایی وجود دارد هر یک بر روی افزایش قیمت یک مخزن تاثیر مستقیم دارد .

اولین موضع مخازن استیل نیازمند مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی داشته باشد ‌ که بهترین گزینه در این مواقع مخزن استنلس استیل است . به یک نکته مهم  در مورد این آلیاژ این است که بر خلاف فولادهای معمولی و عادی در مقابل هوا و رطوبت زنگ نمی زند .

نوع استنلس استیل ، آلیاژ هایی از آهن با حداقل یازده درصد کروم می باشد . کروم در فولاد به حفظ و نگهداری در برابر خوردگی و مقاوم تر شدن می شود .

اشکال مختلف

ساخت مخزن از نظر شکل ظاهر ، ساخت مخزن استیل به چند مدل ساخته می شود

مخزن استیل کروی و مخزن استیل مکعبی و مخزن استیل استوانه ای و همچنین مخروطی و یا ترکیبی و از تمام اشکال مختلف هندسی از نوع استیل ساخته می شود .

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *