منو

لوله پلی اتیلن

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

با موضوع لوله های پلی اتیلن با شما هستیم. امید است که این مطالب برای شما مفید باشد.

لوله پلی اتیلن چیست

امروزه شاهد استفاده بسیار از پلاستیک وبالاخص پلی اتیلن در کار ها و صنایع مختلف هستیم این روند باعث پیشرفت این صنعت در تولید و بکارگیری آن شده است.

در دهه های اخیر پیشرفت تولید لوله پلی اتیلن باعث شده که بتواند جای لوله های (PVC) ، (GRP) و دیگر محصولات را بگیرد. این لوله از جنس پلی اتیلن است که به آن مزیت و خاصیت هایی می دهد که باعث برتری این لوله ها می شود.

مزایا و ویژگی های لوله ی پلی اتیلن

از جمله این مزیت ها وزن پایین و طبعا حمل و نقل راحت ، اتصالات با کیفیت و قابل اعتماد، نصب راحت و سریع و مقاوت بالای این لوله ها در برابر ضربه است که به ما این اجازه را می دهد که از تجهیزات ضد ضربه استفاده نکنیم و باعث می شود هزینه اجرا کاهش پیدا کند .

از دیگر مزایای این لوله مقاوت آن در برابر حمله مواد شیمیایی، اسیدی و بازی است. در مقایسه پلی اتیلن با دیگر مواد متوجه میشویم که مقاوت سایشی ان بالاست و همینطور خطر حیوانات موزی و جوندگان را از بین می برد. حرکت سیال در این لوله ها بخاطر زبری پایین سریع است و همینطور پلی اتیلن از انعطاف پذیری و شعاع خمشی خوبی برخوردار است که نصب و اجرای آن را راحت و کم هزینه می کند.

انواع لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن انواع مختلفی دارند که بنا به کاربرد، مقاوت و روش تولید ساخته میشوند که میتوان به لوله پلی‌اتیلن تک جداره، دوجداره کاروگیت و اسپیرال اشاره کرد.

لوله پلی اتیلن در کجا استفاده میشود

از این لوله برای کار های مختلف و صنایع زیادی استفاده میشود از جمله: شبکه آبرسانی شهری – شبکه های فاضلاب – آبیاری متحرک – پوشش کابل های برق و مخابرات – شبکه گازرسانی – سیستم لایروبی و…

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  • تماس با ما :
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۸۲
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۸۹
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۹۷
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۵۱۴
  • ۰۹۱۲۳۰۳۳۸۶۸
  • ۰۹۱۲۸۸۹۳۷۶۸

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید