منو

لوله های کاروگیت

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

با موضوع لوله های کاروگیت با شما هستم، امیدوارم این مطلب مفید باشد.

لوله گاروگیت چیست

لوله کاروگیت یک نوع لوله ی پلیمری است که از دولایه داخلی و خارجی متفاوت تشکیل شده که لایه ی خارجی آن یعنی سطح آن شیاردار  و دارای خطوط موازی از استحکام بالایی برخوردار است و تمام فشار بار مرده و زنده‌ی سطحی و زیر سطحی را تحمل می کند، و سطح داخلی آن، که بسیار صاف است به طوری که بتواند با سرعت بالا سیالاتی مانند فاضلاب ها و پساب های صنعتی را عبور دهد.

این لوله ها از نظر مقاوت آن ها در برابر فشار به سه دسته تقسیم می شوند که هرکدام برای مصرف و هدفی خاص تولید می شود . کاروگیت ها که اغلب در کوچه و خیابان هم مشاهده می کنید از سطح داخلی به رنگ زرد و  سطح خارجی سیاه برخوردار هستند.

تولید این لوله ها در چندین سایز انجام می شود و عبارتند از (لوله کاروگیت ۱۱۰-۱۲۵-۱۶۰-۲۰۰-۲۵۰-۳۱۵-۴۰۰-۵۰۰-۶۰۰-۷۰۰-۸۰۰-۹۰۰-۱۰۰۰) و به دو صورت لوله اسپیرال کاروگیت و لوله کاروگیت ساخته می شود ، تفاوت این دو لوله در روش تولید آن است که در لوله های کاروگیت پلی اتیلن به شکل یک دفعه قالب گیری و پرس خواهد شد ولی تولید لوله اسپیرال بسیار متفاوت است.

 لوله کاروگیت فاضلابی

در واقع این لوله برای حرکت و جابجایی فاضلاب و پساب های صنعتی تولید می شود به همین دلیل به آن لوله کاروگیت فاضلابی میگوییم. همان طور که گفته شد یک نوع از این لوله ها اسپیرال کاروگیت است که سایز آن عمدتا بین ۸۰۰ تا ۳۰۰۰ میلی متر است. نحوه اتصال آن ها به یکدیگر به شکل لب به لب یا اکستروژنی است.

لوله کاروگیت فاضلابی مزایای زیادی دارد که عبارت اند از : مقاوت آن در برابر ضربه، در برابر اشعه ماوراء بنفش و هوازدگی، در برابر جوندگان و مواد شیمیایی خورنده، انعطاف پذیری زیاد، وزن پایین، مقاومت آن در مقابل فشار خارجی، عمر طولانی و حمل و نقل راحت.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  • تماس با ما :
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۸۲
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۸۹
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۹۷
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۵۱۴
  • ۰۹۱۲۳۰۳۳۸۶۸
  • ۰۹۱۲۸۸۹۳۷۶۸

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید