<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما هستیم با بررسی قیمت پکیج تصفیه فاضلاب

از روش های مناسب برای تصفیه و تخلیه چاه های فاضلاب بهره گیری از پکیج تصفیه فاضلاب است. از این پکیج برای تصفیه در فاضلاب های بهداشتی با گنجایش کم استفاده می شود، در اصطلاح می توان گفت پکیج تصفیه فاضلاب یک تصفیه خانه کوچک به حساب می آید. قیمت پکیج تصفیه فاضلاب با توجه به توانایی که دارد قیمت گذاری شده اند وطبق استاندارد های سازمان محیط زیست کشور فاضلاب ها را تصویه می کنند.

بخش های مختلف پکیج تصفیه فاضلاب

این پکیج از بخش های مختلفی شکل گرفته است که این بخش ها عبارت اند از:هوادهی، آشغال گیری، کلرزنی، ته نشینی، هاضم لجن و… که یکی از متداول ترین روش پکیج تصفیه فاضلاب ها همان روش هوادهی است به دلیل اینکه در این بخش میکروب های فاضلاب و موادهای باقی مانده به مدت ۱۸ تا ۳۰ ساعت تحت شرایط هوادهی قرار گرفته است که این روش باعث از بین رفتن آلودگی ها می شود.

توسط شرکت های سازنده این پکیج، قیمت پکیج تصفیه فاضلاب را طبق طراحی های متفاوت آن به فروش می رساند، این طراحی ها ممکن است به صورت فلزی، پلی اتلین، کامپوزیتی و…. باشد. پکیج های تصفیه فاضلاب دو نوع دارد :

۱- پکیج تصفیه فاضلاب پیش ساخته فلزی ۲- پکیج تصفیه فاضلاب بتنی.باید دقت کرد که قیمت پکیج تصفیه فاضلاب با توجه به این دو نوع گفته شده و نوع فاضلاب ها اختلاف دارد.

مزایا

پکیج تصفیه آب از مزیت بالایی برخوردار است، ازجمله این مزیت ها به شرح زیر می باشد :

  • پرتابل بودن و امکان جابه جایی پکیج بعد از نصب
  • سرعت بالا در ساخت
  • ساده بودن و هزینه کم پکیج
  • سازگاری با آب و هوای مناطق کشور
  • امکان ساخت در تمامی ابعاد

بنابراین این پکیج از نقش مهمی برای تصفیه فاضلاب ها در محیط های کوچک با نوع متناسب فاضلاب برخوردار می باشد. قیمت پکیج تصفیه فاضلاب طبق کاراییشان بسیارارزنده و مناسب هستند، که می توان آن ها را در شعبات مختلف و مخصوص آن خریداری کنید و بهره ببرید.

مشاوره
5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *