منو

قیمت موتور خانه استخر

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

در این مقاله با موضوع قیمت موتور خانه استخر در خدمت شما عزیزان هستیم. از گذشته تا به امروز بشر همواره به دنبال راهی برای آسایش بیشتر در زندگی بوده که این آسایش را با روش های مختلفی به دست می آورد، با توجه به نوع نیازی که دارد دست یابی به این آرامش هم متفاوت می باشد و هزینه های متفاوتی را برایش به دنبال دارد.

به طور مثال یکی از تفریحات انسان ها در طول دوره های مختلف آب تنی بوده و بشر امروزی به دلیل اینکه بتواند در فصل زمستان هم آب تنی کند استخر هایی را تعبیه کرده که در آن با استفاده از موتور هایی مخصوص آب گرم را به درون استخر انتقال می دهد البته نا گفته نماند با توجه به کیفیتی که موتور دارد قیمت آن نیز متفاوت می باشد.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

 • موتور خانه استخر به چه منظوری ایجاد می شود؟
 • چه عامل هایی بر قیمت موتور خانه استخر اثر می گذارد؟
 • موتور خانه های استخر شامل چه اجزایی هستند؟
 • آیا قیمت اجزای تشکیل دهنده ی موتور خانه ی استخر با هم متفاوت است؟
قیمت موتور خانه استخر
قیمت موتور خانه استخر

موتور خانه استخر به چه منظوری ایجاد می شود؟

برای اینکه فضای داخلی استخر مناسب باشد و افراد را راضی نگه دارد نیاز است که یک سری تجهیزات در جای دیگری مشغول به کار باشند تا این فضای مناسب ایجاد شود. بسته به نوع کاربری استخر،  تجهیزات متفاوتی به کار برده می شود که این تجهیزات همگی در قسمت موتور خانه و با هم مشغول به کار هستند. در واقع موتور خانه قلب مجوعه ی استخر می باشد.

چه عامل هایی بر قیمت موتور خانه استخر اثر می گذارد؟

با توجه به نوع برند های استفاده شده در تجهیزات موتور خانه و همچنین نوع کاربری موتور خانه که باعث می شود تجهیزات کم تر یا بیشتری در موتورخانه استفاده شود قیمت و هزینه های آن متفاوت می باشد. به عبارت دیگر هر چقدر مجهز تر باشد هزینه بیشتری برای خرید وسایل باید بپردازید و همین طور هزینه ی بیشتری برای تعمیرات نیز مورد نیاز می باشد.

چه عامل هایی بر قیمت موتور خانه استخر اثر می گذارد؟
چه عامل هایی بر قیمت موتور خانه استخر اثر می گذارد؟

موتور خانه های استخر شامل چه اجزایی هستند؟

فیلترشنی،  دیگبخار، مبدلحرارتی، منبعکویلدار، موگیر،شیرآلاتواتصالات که هرکدام از این اجزا وظیفه های متفاوتی را بر عهده دارند و قیمت های متفاوتی دارند و هزینه ی تعمیر آن ها نیز متفاوت است.

 

آیا قیمت اجزای تشکیل دهنده ی موتور خانه ی استخر با هم متفاوت است؟

هر کدام از اجزا با توجه به نوع کاری که انجام می دهندد قیمت های متفاوتی دارند، این اجزا ممکن است از برند های متفاوتی باشند و کشور های سازنده ی آن ها متفاوت باشد که  طبق این موضوع قیمت آن ها نیز متفاوت است. به طور مثال ممکن است در یک موتور خانه از مبدل حرارتی استفاده نشود و به همین دلیل قیمت کلی اجزا کاهش پیدا می کند.

به طور کلی  اگر شما به فکر اجزای تشکیل دهنده ی موتور خانه ی استخر خود هستید باید به این موضوع توجه داشته باشید که نوع کاربری استخر شما بر نوع اجرای استخر تاثیر گذار است و همچنین بر قیمت تمام شده ی شما تاثیر می گذارد. توصیه ی ما به شما این است که برای شیر آلات و تمام تجهیزات مورد نیاز در موتور خانه زمان زیادی را به تحقیق در ارتباط با آن بپردازید

آیا قیمت اجزای تشکیل دهنده ی موتور خانه ی استخر با هم متفاوت است؟
آیا قیمت اجزای تشکیل دهنده ی موتور خانه ی استخر با هم متفاوت است؟

سپس بهترین نوع را انتخاب کنید هرچند که هزینه ی بیشتری را در پی داشته باشد چون اگر از متریال خوبی استفاده نکنید به مراتب هزینه ی کم تری می پردازید ولی عمر متریال کم تر بوده و مجبور هستید هزینه ی بیشتری برای تعمیرات بپردازید.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
 • تماس با ما :
 • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۸۲
 • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۸۹
 • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۹۷
 • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۵۱۴
 • ۰۹۱۲۳۰۳۳۸۶۸
 • ۰۹۱۲۸۸۹۳۷۶۸

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید