<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی قیمت لوله پلی اتیلن

کشاورزی

در جامعه امروزی برای رفع نیاز مالی کشاورزی و آبرسانی و همچنین در فاضلاب های شهری ، احتیاج مبرمی به لوله های پلی اتیلن دارند .

حتی در آبیاری های قطره ای نیز مصارف لوله پلی اتیلن بسیار بالا است و خریدهای کلانی از شرکت های تولید کننده لوله های پلی اتیلن دارند.

لازم به توضیح است جهت خرید این لوله ها می بایستی اطلاعات از انواع آن نیز داشته باشیم . به عنوان مثال لوله پلی اتیلن آبرسانی و فشار قوی و کابلی و همچنین لوله پلی اتیلن گازی و آبیاری قطره ای و زهکشی را می توان نام برد .

که برای ملاحظه قیمت هر کدام و عمر و دوام این محصول با دقت کافی باید مبادرت به خرید کنیم . برای محاسبه قیمت هر متر از این لوله ها ابتدا باید گرید لوله ها را انتخاب کنیم . و سپس اتمسفر آن را در نظر بگیریم و همچنین سایز لوله را انتخاب کنیم.

و در پایان متراژ سفارشی را بررسی و وارد کنیم . بنابراین موارد استفاده از این لوله ها با گذشت زمان رشد قابل توجه ای داشته و این رشد زیاد به دلیل استفاده از تکنولوژی جدید در ساخت مواد اولیه لوله پلی اتیلن با کیفیت بهتر می باشد .تا نسل جدیدی از این لوله ها بوجود بیاید.

 

مزایا

از مزایای این لوله می توان به قابلیت اتصال ِن و انعطاف پذیری خوب آن و همچنین نصب آسان و سریع و کم هزینه لوله و اتصالات این لوله اشاره کرد .

و عمر طولانی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری آن را می توانیم نام ببریم و همچنین این لوله مقاومت در مقابل خوردگی در اثر مواد شیمیایی مختلف و ضریب اصطکاک کم پلی اتیلن و ثابت بودن این لوله را یکی از بهترین لوله ها کرده است .

یکی دیگر از مزایای این لوله ها وجود سایز های مختلف و اتصالات آن می باشد و مقاومت در برارر آفتاب و اشعه ماورا بنفش را دارد . لوله پلی اتیلن امروزه در شرکت ها و شهر ها و در امر کشاورزی نیز کاربرد دارد .

برای آگاهی از قیمت این لوله ها می توانید به نمایندگی های مجاز و فروشندگان مجاز این لوله ها مراجعه و از قیمت دقیق آن ها مطلع شوید..

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *