<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما هستیم با بررسی قیمت فیلتر کربن اکتیو

قیمت فیلتر کربن اکتیو با توجه به اندازه ، نوع و کارایی متفاوت است و شما می توانید پس از سفارش این محصول برای نیازمندی خود ازقیمت فیلتر کربن اکتیو خود آگاه شوید.

فیلتر کربن اکتیو از چه موادی ساخته شده؟

حال بگوییم فیلتر کربن اکتیو از چه موادی ساخته شده؟ برای فیلتر کردن چه چیزهایی مورد استفاده قرار میگیرد؟

فیلتر کربن اکتیو همانطور که از اسمش پیداست از کربن ساخته شده؛ که در فیلتر قسمت هایی بسیار ریز از کربن درکنار یکدیگر قرار می گیرند.کربن فعال از موادی مثل چوب ،ذغال ،پوست و هسته بعضی میوه ها درست میشود.

کاربردها و کارایی های فیلتر کربن اکتیو: در صنایع غذایی،تصفیه هوای خانگی،صنایع خودروسازی،کاتالیست ها،زخیره سازی گازو برق،تصفیه آب،کنترل آلودگی اتمسفر و… .

کاربردها و مزایا

یکی از کاربردهای فیلتر کربن اکتیو در تصفیه هوا و تصفیه آب است که نحوه کارکرد آن در تصفیه هوا به گونه ایست که میتواند ذرات ۰٫۷ میکرون به بالا را ازهوا حذف نماید و کارکرد آن در تصفیه آب هم

از مزایای فیلترکربن اکتیو تصفیه هوا می توان به موارد فوق اشاره کرد:به کم کردن بوی بد و نامطبوع محیط نقش بسزایی دارد.به حذف آلایندهای دی اکسید کربن،نیتروژن و… می پردازد ،این فیلتر می تواند آلایند ها ی شیمیای موجود در هوا را به خود جذب کند.

همچنین مزایای فیلتر کربن اکتیو تصفیه آب هم بسیار زیاد است که ما به چند مورد از فواید آن اکتفا خواهیم کرد: به کم شدن و یا حذف مواد عالی کمک بسیاری می کند.به حذف کلردرآب می پردازد.

عمر مفید

عمر مفید فیلتر کربن اکتیو تصفیه هوا یک فصل است اما پس از تمام شدن عمر آن لازم نیست آن را دور بیاندازید و میتوانید نسبت به تعویض فیلتر آن اقدام نمایید.

اگرشماهم جزآن دسته از افرادی هستید که میخواهید این فیلتر را برای خود سفارش دهید می توانید پس از دریافت مشاوره از مشاوران شعبه های فروش انواع فیلتر با مناسب ترین قیمت فیلتر کربن اکتیو خود را سفارش دهید.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *