<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با بررسی قیمت دستگاه آب شیرین کن

با توجه به نوع و کارایی انواع دستگاه های آب شیرین کن قیمت های مختلفی برای آنها میتوان در نظر گرفت، قیمت دستگاه آب شیرین کن در ابتدا متناسب با نوع صنعتی و خانگی آن متغیر است، قیمت دستگاه آب شیرین کن های صنعتی با توجه به کاربرد و پیچیدگی ساخت بسیار گرانتر از دستگاه های خانگی هستند.

کاربرد آب شیرین کن های صنعتی برای مصارف کشاورزی و از این قبیل می باشد در حالیکه جهت تصفیه آب خانگی و حذف املاح مضر از آن میتوان از دستگاه خانگی استفاده نمود.

انواع دستگاه تصفیه آب عبارتند از

 

دستگاه  تصفیه آب صنعتی 

این نوع از دستکاه تصفیه آب برای مقاصد متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرند، که با توجه به انواع کاربرد دارای گنجایش ها و ویژگیهای متفاوتی هستند، اما عموما دارای ظرفیت تصفیه زیادی هستند.

دقت کنید که با توجه به نیاز مشتری میتوان انوع متفاوتی از دستگاه تصفیه آب را طراحی نمود، اما راه حلی که برای همه آنها استفاده میشود تعریف مشخصی داردو تنها تفاوت آنها  در طراحی می باشد.

به عنوان مثال طراحی دستکاه تصفیه آب صنعتی که برای سیستم فاضلاب در نظر گرفته می شود با دستگاه آب شیرین کن دارای اختلافات مشخصی می باشد.

 

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

این نوع دستگاه  داری ظرفیتی بین ۲۰۰ گالن تا ۶۰۰ گالن در یک روز جهت تصفیه آب است و پرکاربرد ترین آنها ۴۰۰ گالن در روز است.

دستگاه تصفیه آب خانگی

این دستگاه برای حذف مواد زائد آب با استفاده از چندین فیلتر است، عملکرد این فیلتر ها بدین گونه است که در چندین مرحله تمامی مواد زائد مانند ویروسها، باکتری ها، قارج ها و . . . را از آب حذف میکنند و آبی زلال و تصفیه شده که کاملا سلامت بوده و ازنظر بهداشتی هیچ گونه مضراتی برای بدن انسان ندارد را به ما تحویل می دهند

قیمت دستگاه آب شرین کن خانگی در محدوده حدود ۷۰۰ هزار تومان تا ۷ میلیون تومان است، این تفاوت قیمت ناشی از تعداد فیلتر های کربن اکتیو به کار گرفته شده در دستگاه آب شیرین کن است.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *