<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با معرفی فیلتر کربن گلخانه

وظیفه فیلترکربن  گلخانه ای برطرف کردن بوی نامطبوع است  و  در خروجی از استخراج فن نصب میگردد، این جذب بو ناشی از گیاهان در کشت داخلی اثربخشی دارد

این فیلتر کربن فعال به سیستم تهویه از جعبه رشد متصل شده، رشد اتاق، گلخانه از طریق لوله های انعطاف پذیر در آلومینیوم قطر و در منطقه کشت می چرخاند.

اخیراً استفاده از فیلتر کربن گلخانه یا کربن اکتیو در ساخت فیلترهای هوا و دستگاه تصفیه هوا خیلی زیاد شده است. فیلترهای کربنی مزایایی دارند که کارایی دستگاه تصفیه هوا را بیشتر می کنند.

مزایا

فیلتر کربن فعال هم قدرت جذب بخار بیشتری دارد و هم طیف گسترده ای تری از بخارات را جذب می کند. در این ساختنی هم طرز ساخت یک نمونه بسیار ساده و ارزان از همین نوع دستگاه تصفیه هوا را یاد می گیرید.

بجز کربن فعال پیدا کردن بقیه وسایل لازم برای ساخت این فیلتر هوا بسیار ساده است. از این دستگاه می توانید در خانه یا کارگاه استفاده کنید. اندازه فیلتر، تعداد فن ها و سایر ویژگی های سیستم تصفیه هوا هم به کارکردی که برایش در نظر گرفته اید، بستگی دارد.

دستگاه تصفیه هوا به اصطلاح به فیلتر کربن معروف است و برای جذب ین های منفی در محیط کشت استفاده می شود. کاربرد دیگر این دستگاه جذب باکتری ها و از بین بردن آلاینده های مضر برای گیاهان است.

کاربرد خانگی

لازم به ذکر می باشد که این دستگاه به دلیل فیلتر کردن کربن و ایجاد فضای مطبوع کاربرد خانگی نیز دارد. همچنین اصلی ترین کار این دستگاه دفع بوی نامطبوع در محیط بسته و ایجاد یک محیط مطبوع برای بستر کشت و محیط گلخانه های سرپوشیده و خانگی می باشد.

داشتن یک فیلتر کربن گلخانه، اجازه می دهد به شما برای رشد گیاهان وجزئیات (سبزیجات و گل)، که در زمان گلدهی انتشار رایحه شدید را حس کنید و این حس خوشایندی به شما و دیگران میدهد.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *