<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با معرفی فیلتر کربن بلاک

این فیلتر شبیه به یک استوانه تو خالی طراحی شده که اطراف آن را که اطراف آن را نوارهای توری شکلی احاطه کرده است. استفاده از این فیلتر سبب می شود تا موجودات زنده شیمیایی در آب از قبیل کلر و مواد جدا شده از آن حذف گردد و فرآیند شفاف سازی آب را انجام میدهد.

 

یکبار مصرف

فیلتر کربن بلاک را تنها یک بار می توان استفاده کرد و زمانی باید آن را عوض کرد که منافذ کربن فعال دچار انسداد گردند. بین ۶ تا ۱۲ ماه در در حالت عادی مصرفی عمر می کند. زمان عوض کردن آن به مقدار مواد شیمیایی که توسط کربن فعال حذف می شود، به خصوص کلر آب ورودی و مقدار آب عبوری از آن بستگی دارد.

انواع فیلتر کربن بلاک

انواع فیلتر کربن بلاک در دستگاه های تصفیه آب

  • فیلتر کربن بلاک هوزینگی
  • فیلتر کربن بلاک خطی

فیلتر کربن بلاک هوزینگی  که از آن به عنوان کربن جامد نیز یاد می شود. به دلیل آنکه استفاده از آن به تنهایی امکان پذیر نیست، لذا آن را درون فیلتر جای می دهند. که به شکل استوانه می باشد و به وسیله یک محفظه کتانی وتوری پوشش داده می شود.

فیلتر کربن بلاک خطی که به آن inline هم گفته می شود. در این نوع کربن و پوشش فیلتر نظام مند می باشد و به صورت یک قطعه جامد در  گذر آب جای داده شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کاربرد

این فیلتر دارای کاربردهای گسترده ای می باشد و می تواند مورد استفاده قرار گیرد :

دستگاه های تصفیه آب خانگی

دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه های تصفیه آب فیلتراسیون

تصفیه آب با فیلتر کربن بلاک

تصفیه آب به وسیله فیلتر کربن بلاک

فیلتر کربن بلاک دارای قدرت زیادی برای از بین بردن ترکیبات آلی، علف کش ها و آفت ها دارند ولی بالعکس توانایی نمک معدنی، جامدات حلال را ندارد.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *