<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما هستیم با معرفی فیلتر مینرال

یکی از فیلترهایی که مواد معدنی اب را در خود جای داده، فیلتر مینرال می باشد. این سازه به عنوان فیلتر اضافه به سیستم تصیفه شناخته شده وساخته کشور تایوان است. در برخی پروژه های صنعتی با توجه نیازشان به مواد معدنی مفیدی موجود در آب از دستگاه تصفیه استفاده می شود.

طبیعت الهام بخش ساخت این فیلتر ها هستند، همانطور که آب با گذشتن از سطح زمین مواد معدنی را باخود همراه میکند در این فیلترها نیز سنگ ها و توپ هایی تعبیه شده که با عبور آب از آنها برخی از این املاح معدنی را به خود جذب میکند.

مواد معدنی در فیلترمینرال

درفیلترمینرال همانند آب معدنی طبیعی موادی چون کلسیم، منیزیم، پتاسیم، سدیم و… وجود دارد. بهتر است که از فیلتر مینرال در سیستم تصفیه خانگی استفاده شود چرا که موجب غنی شدن آب و عملکرد بهتر تعادل شیمیایی خواهد شد و همچنین از اسیدی شدن آب نیز جلوگیری میکند.

ممکن است برخی فیلتر مینرال را با نام های فیلتر مواد معدنی یا فیلتر بیوسرامیک بشناسند،که به طور معمول به عنوان فیلتر ششم در دستگاه تصفیه آب اسمزمعکوس نصب میشود، استانداردهایی که فیلتر مینرال از آن ها پیروی کرده NSF ،FDA  ،WQA  و.. می باشند.

عمر مفید

عمر مفید این محصول بین یک تا یک سال ونیم در نظر گرفته شده است و باید به این توجه داشت که درصورت تعویض نکردن آن محلی برای رشد باکتری ها محیا کرده اید که به سلامت شما آسیب میزنند، البته نکته قابل توجه این است که بسته به میزان مصرف عادی یک خانواده باید این زمان را تغییر داد و چه بسا عمر این سازه زودتر به پایان نرسد.

سختی آب بعد از گذشتن از فیلتر مینرال بخاطر مواد معدنی که جذب خود کرده، افزایش پیدا می کند که این امر موجب میشود که طعم و بوی آب بهتر شود. به فلشی که روی فیلتر مینرال مشخص شده توجه کنید چرا که مسیر ورود و خروج را به شما نشان داده و در نصب به شما کمک میکند.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *