<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما هستیم با معرفی فیلتر ممبران toray

کمپانی toray از بزرگ ترین کمپانی ها می باشد، که جزء معروف ترین صنایع های شیمیایی ژاپن به حساب می آید. فیلتر toray یقینا از اصلی ترین فیلترهای تصفیه آب می باشد.

که به عنوان مهم ترین روش تصفیه آب در ۴ مین مرحله تصفیه آب محسوب شده است. طراحی این فیلتر به صورت یکسری لایه های فشرده شده که به شکل موازی به دور هم پیچ خورده اند و همانند استوانه ای با لایه های به رنگ کرم و با وجود پوسته ای به رنگ آبی، شکل گرفته است.

این فیلتر دارای منفذه های کوچکی می باشد که به ۰٫۰۰۰۱ میکرون می رسندو قادرند نیترات، نیتریت، املاح محلول در آب، میکروب ها، آرسنیک در آب، ویروس ها، انگل ها و …. را ازبین ببرد و پاک کند.

ویژگی اصلی

ویژگی اصلی این فیلتر، تراوایی بودن آن می باشد، که با داشتن این خصوصیت به عنوان یکی از دقیق ترین فیلترهای تصفیه آب شناخته شده است. کار اصلی این فیلتر این است که آب و موادهای درون آن همانند جرم و نمک های حل شده، و همینطور جرم های سنگین آب که دارای ناخالصی است به خوبی از طریق غشایی که در خود قرار داده عبور می دهد و آن ها را از بین می برد.

مزایای مهم فیلتر ممبران toray :

نسبت به فیلترهای دیگر از دوام بالایی برخوردار بوده که دارای عمر طولانی می باشند،حداقل عمر آن ها ۲ تا ۳ سال است. توانایی تولید روزانه آب تصفیه شده و میزان توانایی آن به ۵۰ گالن می رسد که این میزان برابری می کند با ۱۸۵ لیتر در مدت زمان ۲۴ ساعت. سبک سازی آب و پایین اوردن tds آب، و از همه مهم تر دارای گارانتی می باشد که زمان این گارانتی نسبت به بقیه فیلتر ها بیشتر است.

بنابراین کیفیت این فیلترها در برابر فیلترهای دیگر متمامیز شده است، که در سالم سازی آب نقش مهمی را ایفا می کند. نتیجه نهایی این فیلتر سبب به وجود آمدن آب های مناسب برای مصرف کنندگان است که در اختیار آن ها قرار می دهد.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *