<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

ممبران یا غشا که در ایران با نام فیلترممبران filmtec شناخته می شود دارای ویژگی منحصر به فردی است که نفوذ پذیری را انتخابی کرده و عملکردی درست مانند دژ دارد.

مهم ترین فیلتر تصفیه آب

مهم ترین فیلتر تصفیه آب در میان ۶ فیلتر دستگاه آب شیرین کن، فیلتر مرحله چهار می باشد. Dow بزرگترین شرکت عرضه کننده ممبران تصفیه آب های خانگی و صنعتی در آمریکا می باشد که ممبران فیلمتک از محصولات با کیفیت این کمپانی می باشد. نام دیگر فیلتر ممبران filmtec در سیستم های تصفیه آب یا اسمز معکوس، المنت دستگاه تصفیه آب می باشد.

این سازه متشکل از لایه های کرم و سفید رنگ است که به صورت فشرده درقالبی آبی رنگ قرار گرفته اند که tds  (سختی آب) را تاحد زیادی کاهش میدهد و آب مناسب برای آشامیدن را تحویل میدهد.

فیلتر ممبران فیلمتک در سه مدل عرضه شده است:

فیلتر ممبران فیلمتک خانگی

فیلتر ممبران فیلمتک نیمه صنعتی

فیلتر ممبران فیلمتک صنعتی

مدل صنعتی این فیلتر نیز در دو مدل BW  (فیلتر ممبران فیلمتک لب شور) و SW  (فیلتر ممبران فیلمتک آب دریا) ارائه شده است.

دلیل بهره وری بالای فیلترممبران، افزایش بازدهی است که از فلاکس و یا فشار خوراک بیشتر بدست می اید که این امر موجب میشود تا نرخ فولینگ کمتر باشد. این به این معناست که عمر فیلتر ممبران ها نیز افزایش پیدا میکند و میزان تحمل دبی ها بالاتر می رود.

عمر این فیلترها وابسته به tds (سختی آب) و محل نصب دستگاه آب می باشد و بین یک سال تا یک سال ونیم کارآمد است.

فیلتر ممبران فیلمتک می تواند آب را از وجود میکروب ها، نیترات، ویروس، انگل، آرسنیک، نیتریت و فلزات سنگین آب که رسوب میشوند مبرا سازد. ممبران های اصل آمریکا به دلیل کیفیت بسیار بالا و اجزا تشکیل دهنده اورجینال دررده اول استاندارد های جهان  هستند.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *