<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

فیلتر شنی گروه صنعتی انصار

فیلتر شنی گروه صنعتی انصار
فیلتر شنی گروه صنعتی انصار

هدف اصلی ما در طراحی این مقاله این است که شما مخاطبان محترم را با فیلتر شنی گروه صنعتی انصار آشنا کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این موضوع پیشنهاد می کنیم که حتما مقاله ما را دنبال کنید.

سوالاتی که در این مقاله قرار است به آن بپردازیم به صورت زیر می باشد:

 • گروه صنعتی انصار در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟
 • فیلتر شنی گروه صنعتی انصار چه کاریی را انجام می دهد؟
 • مشخصات فیلتر شنی گروه صنعتی انصار را شرح دهید؟
 • تجهیزات بکار رفته شده در گروه صنعتی انصار برای تولید فیلترهای شنی را ذکر کنید؟

قبل از پاسخ گویی به سوالات مطرح شده در ابتدا قصد داریم شما مخاطبان را با گروه صنعتی انصار آشنا کنیم. گروه صنعتی انصار در سال ۱۳۶۷ شروع به فعالیت کرده است. محصولاتی که در این گروه ساخت و تولید می شود استاندارد بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.گروه صنعتی انصار با توجه به تیم کنترلی که دارد تا حد امکان محصولاتی را که عرضه می کنند کاملا مناسب و بی نقص می باشند.

 

گروه صنعتی انصار در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

با توجه به تعاریفی که درباره گروه صنعتی انصار گفته شده می توان به این موضوع پی برد که این گروه در بخش های مختلفی فعالیت می کند. فعالیت این گروه شامل موارد زیر است :

 • ساخت انواع مختلف دستگاه های حرارتی و ابزارهای تاسیساتی همانند دیگ بخار، دیگ آبگرم، دیگ آب داغ، دیگ آبگرم مستقیم، مبدل های حرارتی، فیلترهای شنی، سختی گیرهای رزینی و مغناطیسی
 • تولید واردات و بخش انواع تجهیزات حرارتی و بروردتی. این نوع تولید دربرگیرنده بخش هایی همچون ابزارهای اندازه گیری، شیرآلات های بکارگرفته شده در صنعت، شیرهای برقی، ابزارهای کنترلی دیگ بخار و…
گروه صنعتی انصار در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟
گروه صنعتی انصار در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

فیلتر شنی گروه صنعتی انصار چه کاریی را انجام می دهد؟

فیلترهای شنی تولید شده در گروه صنعتی انصار از طریق صافی های شنی ذرات ناپیدار درون آب را پاک سازی می کند. این نوع فیلتر های تولید شده به شکل استوانه ای می باشند که به رنگ های مختلفی طراحی شده اند این نوع استوانه دارای جنسی سخت و فشرده ای می باشد.

داخل این نوع فیلترها نوعی ستون وجود دارد که توسط شن های سیلیسی و شن های آنتراسیت به وجود آمده است. کاربرد اساسی که این فیلتر دارد این است که برای تصفیه آب ها مورد استفاده قرار می گیرند.

  مشخصات فیلتر شنی گروه صنعتی انصار را شرح دهید؟

فیلترهای شنی تولید شده در این گروه دارای مشخصه هایی می باشند که قرار است به آن ها بپردازیم این نوع مشخصات شامل موارد زیر است:

 • قطر آن ها حدودا بین ۵۰ تا ۳۰۰ سانتی متر می باشد
 • بدنه آن ها از جنس فولاد می باشد
 • سطح طراحی شده این نوع فیلتر با چند رنگ مختلف است که از نوع اپوکسی می باشد
 • سطح این نوع فیلتردارای مقاومت بالایی می باشد
 • قطر این نوع فیلترها ۵ متر می باشد
 • و…

تجهیزات بکار رفته شده در گروه صنعتی انصار برای تولید فیلترهای شنی را ذکر کنید؟

با توجه به سوال مطرح شده می توان گفت تجهیزات زیادی در این نوع صنعت بکار گرفته شده است تا فیلتر های شنی تولید شود این نوع تجهیزات شامل موارد زیر می باشد، هرکدام از این تجهیزات دربرگیرنده ابزارهایی می باشند که در ادامه آن ها را بازگو می کنیم:

 • تجهیزات جانبی مرتبط با موتور خانه های بخار دربرگیرنده مواردی ازجمله : دی اریتور، سوپرهیتر، منبع کندانس، سمپل کولر، مخزن های تحت فشار و .. می باشد.
 • تجهیزات جانبی مرتبط با موتور خانه های آب گرم شامل مواردی از جمله : منبع انبساط های باز، منبع انبساط های بسته، ایرسپراتور، منبع ذخیره آب و.. می باشد.
 • تجهیزات جانبی مربوط به استخرها، سونا و جکوزی که دربرگیرنده مواردی همچون : پوسته، لوله، کوره های مربوط به سونای خشک و.. می باشد.
 • تجهیزات جانبی مربوط به سیستم های روغن داغ شامل مواردی از جمله: منبع ذخیره روغن، منبع انبساط روغن و.. می باشد.
تجهیزات بکار رفته شده در گروه صنعتی انصار برای تولید فیلترهای شنی را ذکر کنید؟
تجهیزات بکار رفته شده در گروه صنعتی انصار برای تولید فیلترهای شنی را ذکر کنید؟

نتیجه گیری

با توجه به مطالب گفته شده در این مقاله می توانیم نتیجه بگیریم که فیلترشنی گروه صنعتی انصار از کاربرد بالایی برخوردار هستند.

(امیدواریم اطلاعات کافی و سودمندی را نسبت به این مقاله کسب کرده باشید.)

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *