منو

فیلتر شنی رضوان

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

 فیلتر شنی رضوان

امروز ما در این مقاله قصد داریم درباره فیلتر شنی رضوان صحبت کنیم .

گروه صنعتی رضوان که تولید کننده ی انواع فیلتر های شنی تحت عنوان فیلتر شنی رضوان می باشد ، عرضه کننده ی سیستم های نوین در عرصه ی صنعت آب ، تهیه و توزیع ماشین آلات کشاورزی و صنعتی و ساختمانی می باشد .

در این مقاله ضمن پاسخ به سوالاتی که ممکن است در این باره وجود داشته باشد ، به این موضوع نیز می پردازیم .

 1. فیلتر شنی چیست ؟
 2. ویژگی فیلتر های تصفیه ی آب استخر و جکوزی چیست ؟
 3. مکانیزم های فیلتر کردن آب چه انواعی دارد ؟
 4. طراحی و محاسبه فیلتر چگونه می باشد ؟
 5. گروه صنعتی رضوان چه خدماتی در این زمینه دارد ؟

 

 

 • فیلتر شنی چیست ؟

در صنایع مختلف که آب به عنوان بخش اصلی آن سیستم و چرخه می باشد ، مانند صنایع پتروشیمی و نیروگاه و … ، وجود آلودگی در آب ممکن است باعث ایجاد دردسر و به وجود آمدن مشکلاتی شود . به منظور جلوگیری از این اتفاق از این نوع فیلتر ها ، برای تصفیه ی آب استفاده می شود . این فیلتر ها همانگونه که ار نام آن مشخص می باشد ، با استفاده از شن ، به تصفیه ی آب می پردازد .

 

 • ویژگی فیلتر های تصفیه ی آب استخر و جکوزی چیست ؟

این فیلتر ها ، به صورت استوانه ای طراحی شده اند و در درون آن لایه های شن قرار دارد ، که بر روی لایه ی روی نازل های خروجی آب ، شن های درشت تری قرار دارد تا از مسدود شدن نازل ها جلوگیری شود . سپس لایه های بالاتر ، که شن های آن ریزتر است ، تا عمل تصفیه بهتر انجام شود . جنس شن ها از سیلیس می باشد.

ویژگی فیلتر های تصفیه ی آب استخر و جکوزی چیست ؟
ویژگی فیلتر های تصفیه ی آب استخر و جکوزی چیست ؟
 • مکانیزم های فیلتر کردن آب چه انواعی دارد ؟

۱ . مکانیزم غربالگری : در این حالت ، ذرات بزرگ تر غربال شده و در بین ذرات کوچک تر حبس می شود . به این ترتیب آلودگی ها توانایی عبور از بین شن ها را نداشته اند و آب تصفیه می شود .

۲ . مکانیزم جذب سطحی : در این حالت با استفاده از نیرو های جذب الکترونی و جذب سطحی ذرات معلق در آب و آلودگی ها جذب شن شده  و عمل تصفیه انجام می شود .

فیلتر شنی HIWATER و فیلتر شنی pentair و فیلتر شنی ۲۵ متر مکعب فاضلاب و فیلتر شنی frp از مطالبی به شما می روند که حتما شما کاربران گرامی آنها را باید مطالعه کنید

 • طراحی و محاسبه فیلتر چگونه می باشد ؟

مهم ترین عامل در طراحی فیلتر شنی ، اندازه گیری و محاسبه ی سرعت آب می باشد . سرعت جریان آب ، باید به گونه ای باشد که موجب خراب شدن و فرسوده شدن شن ها نشود . و برای یک استخر باید فیلتر بتواند در مدت زمان میانگین حدود ۶ ساعت عمل تصفیه را انجام دهد ، با توجهبهاندازه ی استخر این مدت زمان متغیر می باشد .

طراحی و محاسبه فیلتر چگونه می باشد ؟
طراحی و محاسبه فیلتر چگونه می باشد ؟
 • گروه صنعتی رضوان چه خدماتی در این زمینه دارد ؟

این واحد ، با استفاده از تجهیزات و فناوری و امکانات به روز ،  در زمینه ی تجهیرات تصفیه ی آب و با استفاده از گروه مهندسی مجرب و کادر فنی ، دارای خدماتی به شرح زیر می باشد :

فروش و نصب انواع فیلتر های تصفیه ی آب و مشاوره در زمینه ی نصب ، تعمیر ، راه اندازی و بهره برداری از آن ها .

این واحد با ارائه ی انواع فیلتر های شنی و نصب و راه اندازی آن ها ، و ارائه ی خدماتی از قبیل تعنیر و نگهداری ، در حال فعالیت می باشد. که می توانید با مراجعه به سایت این واحد اطلاعات بیشتری از انواع خدمات و محصولات این شرکت داشته باشید .

با تشکر از توجه شما امیدواریم مطالب برای شما کاربردی بوده باشد .

کسب اطلاعات جدید و تازه همچون فیلتر شنی پرورش ماهی و فیلتر شنی تحت فشار و فیلتر شنی آب تدبیر و قیمت فیلتر شنی و فیلتر شنی استخر ایمکس می تواند در پیشبرد اهدافتان به شما کمک کنید

ما برای آشنایی شما با عناوین جدید دغدغه زیادی داریم آشنایی با عناوینی همچون عملکرد فیلتر شنی و فیلتر شنی آکوا و قیمت فیلتر شنی ۲۰ اینچ afsp و فیلتر شنی P500 

با کمال تشکر از اینکه تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید ، البته ما برای شما پیشنهاد مطالعه مطالبی همچون فیلتر شنی آبیاری قطره ای و فیلتر شنی ایمکس و فیلتر شنی استخر پارس سنتر و فیلتر شنی roma شرکت میر اب باقطر ۴۰۰ میلیمتر را داریم.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
 • تماس با ما :
 • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۸۲
 • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۸۹
 • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۹۷
 • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۵۱۴
 • ۰۹۱۲۳۰۳۳۸۶۸
 • ۰۹۱۲۸۸۹۳۷۶۸

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید