منو

فیلتر شنی تحت فشار

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

فیلتر شنی تحت فشار

در این مقاله می خواهیم موضوع فیلتر شنی تحت فشار را مورد بررسی قرار دهیم.از این دستگاه ها برای کارگاه ها ویا کارخانه های کوچک استفاده می کنیم این فیلتر شنی های تحت فشار تشکیل شده از لوله هایی به شکل ایستاده که به یک عدسی مانند می رسند.تا پایان مقاله همراه ما باشید شاید پاسخگویی برخی سوال های شما باشیم.

فیلتر شنی تحت فشار چگونه عمل می کند؟

برای ساخت یک فیلتر شنی تحت فشار باید چه کارهایی انجام دهیم؟

برای راه اندازی واستفاده از فیلتر شنی تحت فشار چه کاری را باید انجام دهیم؟

فیلتر شنی تحت فشار
فیلتر شنی تحت فشار

-این فیلتر شنی چگونه عمل می کند؟

فیلترشنی تحت فشار به شکل استوانه ای که زیر گردی دارد شناخته می شود از این برای ابرسانی مناسب استفاده می کنند. از این فیلتر در کارخانه ها،تاسیسات وکارگاه های ،کوچک استفاده می کنند.

شکل ساختاری این دستگاه به شکلی است که امکان دارد آب داخل آن به کمک پمپ خارج شود.در داخل فیلتر شنی های تحت فشار که از لایه های صاف زیادی برخودار است ، امکان دارد که دانه بندی های یکدست ویا چند لایه از دانه بندی مختلف ساخته شده باشد.

-برای ساخت فیلتر شنی مورد باید چه کارهایی انجام دهیم؟

برای ساخت یک فیلترشنی تحت فشار باید بتوانید صافی های داخل آن را به صورت درست قرار دهید،که آب وارد شده تحت فشار پاک شود وبه لایه های بعدی برود.صافی های تحت فشار یکی دیگر از عوامل تشکیل دهنده فیلر شنی تحت فشار می باشد

این صافی ها طوری طراحی شده اند که شن های داخل آن از یک دریچه داخل شوند و برای تخلیه آنها نیز دریچه ساخته شده است.برای ورد وخروج آب نیز شیرتخله هایی ساخته شده است.این دستگاه محلی برای داخل شدن هوا نیز دارد.فیلترشنی تحت فشار دارای فشار سنج نیز می باشد.

برای ساخت فیلتر شنی مورد تظر باید چه کارهایی انجام دهیم؟
برای ساخت فیلتر شنی مورد تظر باید چه کارهایی انجام دهیم؟

-برای راه اندازی واستفاده از فیلتر شنی تحت فشار چه کاری را باید انجام دهیم؟

برای به راه انداختن فیلترهای تحت فشار نباید به صورت کامل از ظرفیت آن استفاده کرد،یعنی باید اول به شکل بسیار آهسته و آرامی باید باز کنید به شکلی که در حدود پانزده الی بیست و پنج دقیقه کاملا پر شود.

قبل از استفاده از فیلتر شنی بهتر است صافی شن های داخلی را چک کنید،هوای موجود داخل آن را که به جریان معکوس کمک می کند کنترل کنند.از فشار موجود در فیلتر شنی اطمینان کامل کسب کنید،چرا که اگر فشار موجود دچار مشکل شود فرایند درستی را نمی توانیم داشته باشیم.اگر در یک دست بودن آب و هوای داخل فیلتر شنی اشکالی وجود دارد مربوط به کف صافی می باشد یا ممکن است قسمتی شکسته باشد ودستگاه را دچار مشکل کند.

-برای راه اندازی واستفاده از فیلتر شنی تحت فشار چه کاری را باید انجام دهیم؟
-برای راه اندازی واستفاده از فیلتر شنی تحت فشار چه کاری را باید انجام دهیم؟

برای استفاده ابتدایی از فیلتر شنی باید این نکته را بدانید که که برای اولین بار صافی ها بسیار کثیف هستند وباید شیر تخلیه باز کنید و از بالا آب را وارد کنید انقدر که آب خروجی زلال شود.باید از هوای داخل فیلتر شنی نیز اطلاع داشته باشید به کمک فشار سنج می توانید این هوارا بررسی کند اگر هوای داخل زیاد باشد فیلتر شنی دچار مشکل می شود.

شست وشوی صافی های داخلی شنی

برای شست وشوی صافی های داخل فیلتر شنی باید عملیات زیر را انجام دهید که جریان آب داخل آن قرار گیرد:

۱-شیر اولیه فیلترشنی تحت فشار بسته باشد.

۲-شیر خروجی آب در صافی ها باید بسته باشد.

۳-شیر تخلیه هوای فیلتر شنی باز باشد.

۴-شیر خروجی آب برای شست وشو باز باشد.

۵-شیر ورودی اب شست وشوی باز باشد.

این نکته را باید بدانید که برای استفاده بهینه از این دستگاه بهتر است که حتما طبق برنامه که داده شده عمل کنید چرا که این دستگاه به درستی عمل کند.اگر این دستگاه به درستی از آن استفاده نشود شن های داخل صافی ها با هم مخلوط شده و فیلتر شنی کارآیی خود را از دست می دهد.

به این نکته توجه کنید که فیلترهای شنی انواع مختلفی دارد که ما در ادامه به بعضی از آنها اشاره می کنیم : قیمت فیلتر شنی ۲۰ اینچ afsp و فیلتر شنی استخر پارس سنتر و فیلتر شنی pentair و فیلتر شنی استخر ایمکس و فیلتر شنی ایمکس و عملکرد فیلتر شنی

ما می خواهیم شما با تمامی انواع فیلتر شنی آشنا شوید تا در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید از همین رو شما را با عناوین فیلتر شنی frp و فیلتر شنی HIWATER و قیمت فیلتر شنی و فیلتر شنی رضوان و فیلتر شنی آکوا آشنا می کنیم

فیلتر شنی آب تدبیر و فیلتر شنی آبیاری قطره ای و فیلتر شنی پرورش ماهی و فیلتر شنی roma شرکت میر اب باقطر ۴۰۰ میلیمتر و فیلتر شنی ۲۵ متر مکعب فاضلاب و فیلتر شنی P500 اینها همه عناوینی هستند که ما برای آشنایی هرچه بیشتر شما با مفهوم فلترهای شنی آماده کرده ایم

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  • تماس با ما :
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۸۲
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۸۹
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۳۹۷
  • ۰۲۱-۶۶۱۲۴۵۱۴
  • ۰۹۱۲۳۰۳۳۸۶۸
  • ۰۹۱۲۸۸۹۳۷۶۸

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید