<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی فیلتر آلکالاین (orp alkaline)

 آلکالاین نامیست که امروزه نقش بسیار مهمی در دستگاه های تصفیه آب خانگی ایفا می کند. فیلتر آلکالاین یک فیلتر قابل حمل می باشد که باعث می شود ph آب را افزایش و میزان اسیدی آب را کاهش دهد. باتوجه به میزان افزایشی ph اگر این افزایش بالاتراز ۷ باشد آب مورد مصرف از خواص بیشتری برخورداراست.

 

شاید برای شما این سوال مطرح شود که ph  آب چیست؟

در پاسخ می توان گفت که ph  یکی از پارامترهای آب آشامیدنی است که با تغییر پارامترهای tds و یون به وجود می آید.

فیلتر آلکالاین باعث می شود تا اسیدهای موجو در آب از بین بروند چرا که حالت اسیدی بودن آب سلامتی بدن انسان را به خطر می اندازد.همچنین تامین موادهای معدنی و مورد نیاز بدن را همچون کلسیم، منیزیم، سدیم، پتاسیم، آنتی اکسیدان را به دنبال می آورد.

یکی دیگر از کارهایی که فیلتر آلکالاین انجام می دهد، اینگونه می باشد که اکسیژن درون آب را از حالت اسیدی خارج کرده و به آب سالم تبدیل می کند.

فیلتر آلکالاین :

جنس مواد تشکیل دهنده فیلتر آلکالاین از سنگ مایفان، سرامیک دور فروسرخ، سنگ قلیایی و …است. دمای بالای این فیلتر ۱۰۰ f(38 c) و طول عمر آن به ۱۵۰۰ gal می رسد .

بطور کلی فیلتر آلکالاین نقش بسیار مهمی در تصفیه آب دارد اگر وجود نداشته باشد آب اسیدی شده وبه انواع میکروب ها آلوده می گردد و این موضوع برای سلامتی انسان بسیار مضر است.

مواد معدنی که در فیلتر آلکالاین موجود است سبب قلیایی شدن آب در دستگاه ها ی تصفیه آب می گردد

فیلترهای قلیایی ویژگی های زیادی را دارا می باشند از جمله:

قلیایی کردن:

با کم کردن درجه اسیدی موازنه PH بازگردانده می شود.

غنی سازی اکسیژن:

موجب افزایش مقدار اکسیژن محلول در خون می شود.

سم زدایی: مخاط تولید شده در دیواره روده بزرگ را از بین می برد این امر باعث می شود بدن قدرت بیش تری برای جذب مواد ضروری داشته باشد و…

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *