<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی فشار سنج

فشار یا فشارسنج  گیج Pressure Gauge

از فشار سنج ها به عنوان یک دستگاه کمکی استفاده میشود و در تصفیه آب هیچ اثر خاصی ندارد. یک ابزار است که برای نشان دادن  جهت فشار آب مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایا

نشان می دهد دستگاه تصفیه آب چه زمانی دارد کار می کند و چه زمانی خاموش است. نشان می دهد که آیا پمپ در وضعیت سلامت می باشد یا ضعیف شده است؟ مشخص می کند که آیا فیلتر ممبران خراب شده است؟

برای اینکه بفهمیم که دستگاه تصفیه آب چه موقعی  در حال کار کردن و چه موقعی خاموش است از فشار سنج استفاده میکنیم و این قابلیت را دارد که  مشخص کند که آیا پمپ درموقعیت سالمی به سر میبرد یا اینکه دچار مشکل شده است؟ حتی می تواند برسی کند که آیا فیلتر ممبران خراب شده است یا نه؟

مدل های مخلفی از فشار سنج دستگاه تصفیه آب برای تصفیه آب ها مورد استفاده قرار میگیرد مثلا ممکن است که رو کار باشد یا تو کار یا این که اندازه آن کوچک باشد یا بزرگ.

فشار سنج هایی که سایز آن ها بزرگ میباشد به صورت مستقیم به محفظه  پیچ می شوند و فشار سنج هایی که سایز آن ها کوچک می باشد  در درون قرار میگیرند و شلنگ به آخر آن ها متصل میشود. فشار سنج هایی که داخل آن ها از روغن استفاده شده است خیلی بهتر و مفید تر از فشار سنج های خشک عمل میکنند.

فشار سنج تصفیه آب

معمولا از نوع آنالوگ یا عقربه ای هستند. و برای فشار سنج ها از جنس استیل یا برنجی استفاده می کنند.

پی سی آ و بار دو مدل نحوه درجه بندی است که در فشار سنج ها استفاده می شوند.

وقتی که مایعات به درون گیج فشار رخنه کند  و یا اینکه وظیفه خود را به درستی انجام ندهد باید سریعا آن را عوض کرد.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *