<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما هستیم با معرفی فروش فیلترچربی گیر

فروش چربی گیر هارا اکثرا نمایندگی های فروش تصفیه برعهده دارند.

بیشتر این نمایندگی ها قبل و بعد از فروش فیلترچربی گیر خدماتی را به خریداران ارائه می دهند ازخدمات قبل از فروش میتوان به سفارش اینترنتی،دادن مشاوره ، داشتن ضمانت نامه مادام العمر برای دستگاه وتولید دستگاه با اندازه و حجم دلخواه سفارش دهندگان وخریداران اشاره کرد همچنین خدمات پس از فروش شامل ارسال و نصب رایگان می باشد.

چربی گیر چیست

حال بگوییم چربی گیرچیست ؟ چربی گیر نوعی دستگاه است با انواع گوناگون که روغن ها و مواد چرب حل شده در پیاب های خانگی را گرفته و آب را بر اساس استانداردهای سازمان محیط زیست آماده ریختن درفاضلاب های شهری میکند.

ازخواص فیلترهای چربی گیر می توان به کاهش آلودگی محیط زیست . کاهش بوی بد فاضلاب ها اشاره کرد .

همچنین این دستگاه ها در تهیه غذاها ، کارخانه های داروسازی و جاهایی که در تولید مواد از آلایندهای روغنی و چرب استفاده می کنند کاربرد فراوانی دارد.

در هنگام خرید این دستگاه از نمایندگی های فروش چربی گیر باید به این امر توجه کرد که این فیلتر حتما دارای استانداردهای سازمان محیط زیست باشد.

برخی ازاین دستگاه ها باید در هنگام نصب به وسیله بتن پی ریزی شوند اما برخی دیگر بدون پی ریزی هستند و جابجایی آنها بسیار راحت خواهد بود .

تعویض صافی فیلتر

باید به این امر توجه کرد از آنجایی که این دستگاه کار تصفیه را انجام می دهد پس از مدتی باید فیلتر و صافی آن را عوض کنید پس بیشتر دستگاهی را از نمایندگی های فروش چربی گیر تهیه کنید که قطعات و فیلترهای آن به آسانی قابل نصب و تعویض باشند.

فیلتر های چربی گیر انواع گوناگونی دارند برای مثال:فیلتر چربی گیر پلی اتیلن که نوعی چربی گیر فیزیکی است و نصب آن بسیار راحت خواهد بود و این دستگاه را پس از گرفتن مشاوره از نمایندگی های فروش فیلتر چربی گیر به هر اندازه که بخواهید می توانید تهیه کنید.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *