<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما هستیم با موضوع فروش فوق العاده انواع سپتیک تانک

سپتیک تانک اجازه دفع فاضلاب را می دهند و از این رو در مناطقی که سیستم زهکشی ضعیف دارند یا از شبکه اصلی فاضلاب استفاده می کنند، بسیار محبوب هستند. آنها با جمع آوری فاضلاب در یک مخزن بزرگ زیرزمینی کار می کنند، بیشتر آنها در مناطق روستایی استفاده می شود.

سپتیک تانک معمولا در مناطق شهری استفاده نمی شوند زیرا زباله ها در شهرها از طریق سیستم فاضلاب حمل و نقل می شود. مخزن سپتیک یک محفظه آبگیر است که از آجر، بتن، فایبرگلاس، PVC یا پلاستیک ساخته شده است که هر کدام در زمینه های خاصی کاربرد دارند و کیفیت بالای هر کدام از این سیستم ها موجب فروش فوق العاده انواع سپتیک تانک شده است.

نحوه عملکرد سپتیک تانک

سپتیک تانک با دو لوله (برای ورودی و خروجی) متصل است. لوله ورودی ضایعات آب را در مخزن سپتیک جمع آوری می کند و به اندازه کافی بلند است که زباله های جامد و مایع را از هم جدا کند. لوله خروجی نیز میدان تخلیه نامیده می شود، فاضلاب پیش پردازش شده از مخزن سپتیک را حذف می کند و در خاک و جریان های آب هموار می شود.

بعد از مدتی فاضلاب در ۳ لایه جدا می شود. لایه بالا روغن و گریس بالاتر از تمام زباله ها است. لایه میانی فاضلاب همراه با ذرات زباله است. لایه پایین شامل ذرات سنگین تر از آب است و یک لایه لجن را تشکیل می دهند.

باکتری های داخل مخزن فاضلاب زباله های جامد را از بین می برد. این باکتری زباله های جامد را به سرعت تجزیه می کند و اجازه می دهد مایعات به راحتی جدا و تخلیه شوند.

شکست در سیستم سپتیک نه تنها یک امرگران قیمت است، بلکه دعوت به بیماری های آب شیرین نیز می باشد. با توجه به شدت و آسیب به کل سیستم سپتیک، برای مردم چگونه تمیز کردن مخزن سپتیک مهم است .

برای محافظت از سیستم در برابر مسدود شدن و شکستن، یک برنامه معمول تمیز کردن مخزن را دنبال کنید. شما می توانید از بهترین شرکت های تصفیه که فروش فوق العاده انواع سپتیک تانک را داشته اند سیستم را خریداری کنید تا محصول شما را تا سالها پشتیبانی کند.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *