<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی فروش تصفیه آب کارواش

با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه تصفیه آب و پی بردن به نکاتی ریز درباره آب و مواد مضر داخل آن تصفیه آب پا به کارواش ها هم گذاشته است که خود جای بحث دارد.

بهبود بخشی آب و استفاده دوباره از آن در کارواش ها از نظر زیست محیطی و اقتصادی مورد نیاز است اما در بعضی موارد پاتوژن های میکروبی که در آب مورد نیاز برای شستشو وجود دارند مورد توجه قرار گرفته نمی شود و این موضوع جای تاسف دارد.

آلودگی های ناشی از شستشوی اتومبیل ها:

همانطور که مشاهده میکنیم شستشوی ماشین ها در خیابان ها، مدت هاست که عملی غیر معقول واقع شده است.

آبهای موجود از شسشتوی ماشین ها با وسایل عبور و مرور می تواند شامل روغن ها و روان کننده های متفاوت، مواد شناور، جامدات با وزن بالا و میکروارگانیزم ها می باشد که می تواند در منبع های آب زیر زمینی انباشته شود و آن را کثیف کند.

شستشوی ماشین ها در کنار رودخانه ها و جوی های آب حتی ممکن است باعث لطمه به محیط زیست شود و حتی برای انسان ها و موجودات و آبزیان مشکلات زیادی را پیش داشته باشند.

فروشگاه های مختلف با فروش تصفیه آب کارواش مشکل آلاینده ها و تاثیرات پر ضرر آنها بر روی آب های زیر زمینی و دیگر آبهای موجود را حل کرده اند.

از آن جایی که کارواش ها آب مورد نیاز برای شستشوی ماشین ها را از چاه ها می گیرند یا آنها را خریداری می کنند فاضلاب های تولید این آب باید مورد تصفیه قرار بگیرد.

تصفیه آب کارواش ها به دو طریق انجام می شود

فیزیکی و شیمیایی

در مرحله تصفیه به صورت فیزیکی آب از فیلتر های شنی، دیسکی و یا کارتریجی عبور می کنند اما در تصفیه آب از طریق روش شیمیایی از رزین ها و مواد شیمیایی کمک می گیریم.

مخلوط کردن روش فیزیکی و شیمیایی در تصفیه آب کارواش ها تاثیر گزار و امری مطلوب است و تاثیر زیادی بر روی فروش تصفیه آب کارواش می گزارد

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *