<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

فروش برج خنک کن

فروش برج خنک کن
فروش برج خنک کن

با سلام خدمت هه دوستان و همراهان عزیز امروز با بررسی موضوع فروش برج خنک کن در خدمت شما عزیزان هستیم و قصد داریم در ادامه به سوالات زیر پاسخ دهیم :

 

  • برج خنک کن چیست ؟
  • چه آپشن هایی در تعیین قیمت برج های خنک کن تاثیر گذار است ؟
  • هدف واحد های مختلف از خرید برج خنک کن چیست ؟
  • تکنولوژی اینورتر چه تاثیری بر قیمت برج خنک کن دارد ؟
  • نوع برج خنک کن چه تاثیری در قیمت برج خنک کن دارد ؟

 

فروش برج خنک کن
فروش برج خنک کن

برج خنک کن چیست ؟

برج خنک کن جزئی از سیستم تاسیسات یک ساختمان می باشد که با ایجاد تماس ما بین هوای ورودی به برج خنک کن با سیالات داغ بازگشتی از سیستم باعث خنک شدن آن می شود.

از برج خنک کن در ساختمان های بزرگ که دارای سیستم گرمایشی – سرمایشی عظیمی هستند به کار می رود، همچنین از این نوع برج ها در پالایشگاه ها و نیروگاه های تولید برق حرارتی برای جلوگیری از مصرف بیش از حد آب و کاهش هزینه ها استفاده می شود. این ها تنها مکان هایی نیستند که از برج خنک کن در آن ها استفاده می شود بلکه در بخش صنعت مانند: کارخانه های صنعتی و شیمیایی نیز از این نوع برج ها استفاده می شود .

 

چه آپشن هایی در تعیین قیمت برج های خنک کن تاثیر گذار است ؟

برج خنک کن مانند دیگر دستگاه ها قابلیت نصب امکانات متعددی را بسته به سفارش مشتری دارا می باشد که هر یک از این بخش ها دارای انواع مختلفی و کیفیت های گوناگونی می باشند که در تعیین قیمت تمام شده برج خنک کن تاثیر گذار می باشند.

چه آپشن هایی در تعیین قیمت برج های خنک کن تاثیر گذار است ؟
چه آپشن هایی در تعیین قیمت برج های خنک کن تاثیر گذار است ؟

هدف واحد های مختلف از خرید برج خنک کن چیست ؟

به دلیل هزینه بر بودن مصرف آب واحد های صنعتی نیاز دارند که مصرف آب مصرفی خود را به حداقل برسانند و برای این کار باید از همان آبی که درون سیستم ها دارند چندین بار استفاده کنند، اما مشکلی که وجود دارد این است که آب در گردش درون موتورخانه به سرعت داغ شده و آلوده به رسوبات و آلودگی های مختلف می شود.

جهت رفع این مشکل واحد های صنعتی نیاز به تهیه برج خنک کن دارند تا آب درون سیستم های گرمایشی خود را خنک کنند که امکان استفاده مجدد از آن وجود داشته باشد اما مشکل با تنها بسنده کردن به خرید برج خنک کن رفع نمی شود، زیرا برج خنک کن نیاز به محل نصب ، لوله کشی متصل به سیستم های گرمایشی و اتصالات مختلف دارد که هر یک بسته به حجم برج خنک کن دارای قیمت های متفاوتی می باشند .

 

تکنولوژی اینورتر چه تاثیری بر قیمت برج خنک کن دارد ؟

از این تکنولوژی در موتور فن برج خنک کن و دیگر سیستم های تاسیساتی مانند چیلرها، فن کویل ها و هواسازها استفاده می شود که دور موتور فن را همواره متناسب با نیاز شما تعیین می کند، که این عمل باعث کنترل دور موتور و در نتیجه کاهش هزینه مصرف برق می شود البته اینورتر دارای قیمت بالایی می باشد اما در دراز مدت هزینه خود را جبران کرده و استفاده از برج خنک کن را مقرون به صرفه می کند.

نوع برج خنک کن چه تاثیری در قیمت برج خنک کن دارد ؟

برج خنک کن دارای انواع مختلفی بوده که تکنولوژی به کار رفته در آن ها و نحوه خنک سازی آن ها با دیگر مدل ها متفاوت می باشد. این تفاوت ها باعث تفاوت در قیمت برج های خنک کن شده و بسته به نوع خریداری شده توسط مشتری قیمت ها کاملا متفاوت می باشند.

از همراهی شما دوستان عزیز کمال تشکر را داریم.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *