<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما هستیم با موضوع طریقه نگهداری سپتیک تانک چگونه است

سپتیک تانک

اصلی ترین قسمت فاضلاب سپتیک تانک است که نقش دستگاه تصفیه فاضلاب را انجام می دهد. سپتیک نقش هضم بی هوازی باکتریایی دارد. عمل گفته شده درون انبار رخ می دهد و باعث بخش کردن پسماد درون مخزن سپتیک می شود.

در کشور آمریکای شمالی بیش از ۲۰ درصد جمعیت، این عمل را در بخش های روستایی و در شهرهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

تا اینجا سپتیک تانک را برای شما عزیزان شرح دادیم و شما الان می دانید که سپتیک چیست و در کجاها کاربرد دارد، تمامی اجزا در اطراف ما نیاز به نگهداری خاصی می باشند و ما در ادامه میخواهیم طریقه ی نگهداری از سپتیک تانک را به شما آموزش دهیم:

باید نگهداری از سپتیک تانک برای شما در اولویت باشد و سپس توجه به بالابردن کارایی های آن باشید. نگهداری سپتیک تانک دارای نکته های مهمی است که به صورت زیر شرح داده ایم:

تمیز نگه داشتن سپتیک تانک

یک راه حل برای تمیز نگه داشتن سپتیک تانک ها استفاده از پمپ ها می باشد در عین حال باید فاضلاب سطحی و لجنی که درون مخزن وجود دارد با ابزارهای دستی  خارج کنید.

در قسمت تخلیه باید توجه داشت که مواد ضدغفونی به داخل نفوذ نکند، چون این مواد باکتری های بی هوازی شده را نابود کرده و هضم لجن وباعث می شود تصفیه فاضلاب به خوبی انجام نگیرد .

برای سرعت بخشیدن در تصفیه و بخش کردن فاضلاب لازم است هنگام لحظه تخلیه سپتیک فاضلابی مانند سپتیک تانک پلی اتیلن، بخشی از لجن  را به همراه باکتری های هوازی درون آن نگه داشته شود ، اما حتما موادی را مانند غیر قابل تجزیه و ریز دانه ها را از آن خارج کنید.

راه حل های مختلفی برای جمع کردن و انتقال پساب به درون سپتیک تانک ها وجود دارد مانند:

سپتیک تانک ثقلی

خلا

همراهی فشار با استفاده از Grinder Pump

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *