<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب

شیر تصفیه آب خانگی

همانطور که از لحاظ کیفیتی آب تصفیه شده با آب لوله کشی تفاوت دارد  باید آن را به وسیله یک شیر مجزا در دسترس مصرف کننده قرار داد.

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب یک شیر با اندازه های متفاوت است که به سادگی در محل سینک ظرفشویی قرار میگیرد.

این مدل شیر آب ها به دو صورت در بازار و مورد استفاده مردم قرار می گیرند با نام های ستاره ای و یا اهرمی عرضه می شوند. نحوه این شیر به صورتی است که به طور مستقیم از طریق شلنگ به دستگاه تصفیه آب وصل میشود و آب تصفیه مورد نیاز را در اختیار مردم قرار می دهد.

جنس شیر برداشت

جنس شیر برداشت تصفیه آب از نوع سرامیک می باشد  اما اگر آب با سختی بالا وارد شود باعث ایجاد آسیب دیدگی در شیر برداشت دستگاه تصفیه آب میشود.

شیر دستگاه خانگی که جنس آن از نوع استیل می باشد توسط یک اهرم باز و بسته میشود این شیر ها که به مدل گردن قوی معروف هستند  قابلیت ضد زنگ زدن را دارند  و بیشرین کاربرد در دستگاه های تصفیه آب خانگی را شیر های گردن قوی تامیین می کنند.

مدل ستاره ای

شیربرداشت دستگاه تصفیه آب مدل ستاره ای بیشتر کاربرد فانتزی دارد  و دارای جنس کروماته می باشند و از لحاظ شکل ظاهری دارای بدنه با رنگ های نقره ای و طلایی میباشند. شیر برداشت  دستگاه تصفیه آب  جدا از ظاهری زیبا باید در نحوه ساخت و مواد آن مطمن بود که از آلیاژ های بی خطر درست شده اند.

و مواد تشکیل دهنده آن آلیاژ ها دارای سرب نباشد. و هرموقع که شیر آب ها دارای نشتی و یا آسیب دیدگی شدند قابل تعویض و یا تعمیر باشند و مهمترین نکته راجبع مغذی شیر این است که بتوان آن را عوض کرد

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب با مغزی های قدیمی شیرآلات متفاوت است و فرق آن ها در تک ضربه ای بودن این شیرها است و  موقع باز و بسته کردن شیرها لازم به چرخاندن زیاد دسته شیر نیست.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *