<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

شرکت تهویه مطبوع

شرکت تهویه مطبوع ( ویسمن ارکان) یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید انواع چیلرها، انواع فن کوئل، انواع برج خنک کننده و… می باشد. چیلر یکی از لوازم پرکاربرد فصل گرما است که اگر با یک پکیج همراه گردد مناسب برای ارائه سیستم گرمایش در فصل زمستان نیز خواهد بود.

نکته حائز اهمیت این است که این وسیله را از کجا و با چه خدمات پس از فروشی تهیه کنیم . در این مقاله به معرفی شرکت تهویه مطبوع خواهیم پرداخت و در ادامه سوالات متداول در این زمینه را پاسخ خواهیم داد.

سوالات به شرح زیر است :

  1. شرکت تهویه مطبوع ( ویسمن ارکان ) نماینده کدام شرکت ها است ؟
  2. ضمانت نامه محصولات شرکت تهویه مطبوع ( ویسمن ارکان ) به چه صورت است؟
  3. کیفیت محصولات شرکت تهویه مطبوع به چه صورت است؟
  4. نصب و راه اندازی محصولات شرکت تهویه مطبوع به چه صورت انجام می پذیرد؟
  5. شرایط برگزاری کلاس های آموزشی تعمیر چیلر در شرکت تهویه ایران به چه صورت است؟

 

  1. شرکت تهویه مطبوع ( ویسمن ارکان ) نماینده کدام شرکت ها است ؟

شرکت تهویه مطبوع ( ویسمن ارکان )، نماینده انحصاری شرکت کینگ ایر و همچنین نماینده انحصاری شرکت سامجونگ در ایران می باشد. این شرکت ارائه کننده ، و در صورت تقاضا تجهیز کننده منازل، شرکت ها و مراکز تجاری و… با انواع برج خنک کننده، انواع فن کوئل ، انواع فن کوئل زمینی، انواع هوا رسان ، انواع چیلر تراکمی اب خنک، انواع چیلر تراکمی هوای خنک ، درب های محافظ مترو ، فن کوئل زمینی در معرض و چیلر های جذبی می باشد.

شرکت تهویه مطبوع ( ویسمن ارکان ) نماینده کدام شرکت ها است ؟
شرکت تهویه مطبوع ( ویسمن ارکان ) نماینده کدام شرکت ها است ؟
  1. ضمانت نامه محصولات شرکت تهویه مطبوع ( ویسمن ارکان ) به چه صورت است؟

همانطور که اشاره شد این شرکت نماینده انحصاری  دو شرکت کینگ ایر ( تایوان) و سامجونگ ( چین) می باشد. چیلر های جذبی سامجونگ دارای ضمانتی ۴ ساله و چیلر های کینگ ایر دارای ضمانت ۳ ساله می باشند.

فن کوئل های شرکت تهویه مطبوع نیز ضمانت ۲ ساله دارند. این شرکت خدمات پس از فروش و تعمیرات  را به مدت ۲۰ سال متعهد می گردد.

ضمانت نامه محصولات شرکت تهویه مطبوع ( ویسمن ارکان ) به چه صورت است؟
ضمانت نامه محصولات شرکت تهویه مطبوع ( ویسمن ارکان ) به چه صورت است؟
  1. کیفیت محصولات شرکت تهویه مطبوع به چه صورت است؟

محصولات شرکت سامجونگ، تحت لیسانس هی( کره جنوبی ) می باشند. این محصولات دارای بالاترین استانداردهای روز دنیا و آخرین تکنولوژی مطابق با انواع لیسانس های بین الملل تولید و به بازار عرضه می گردد.

محصولات کینگ ایر نیز با طراحی ویژه و منحصر به فرد تحت لیسانس هیتاچی تایوان، مطابق با استاندارد های تایید شده از سوی معتبرترین کمپانی های مربوطه دیگر و کیفیت بی نظیر کشور چین تولید و ارائه می گردد.

  1. نصب و راه اندازی محصولات شرکت تهویه مطبوع به چه صورت انجام می پذیرد؟

شرکت تهویه مطبوع علاوه بر ضمانت محصولات ارائه شده خود، مرتبط با نوع پروژه (که شامل هزینه نصب میگردد یا خیر) محصولات خود را تحت نظارت گروه مهندسین مجرب و کارآزموده نصب و راه اندازی می کند. این شرکت تمامی مسئولیت های نصب کالا های خود را تا موعد راه اندازی بر عهده می گیرد و هر گونه اشکالی در این پرسه بر عهده کارشناسان ذیربط می باشد.

  1. شرایط برگزاری کلاس های آموزشی تعمیر چیلر در شرکت تهویه ایران به چه صورت است؟

بسته به شغل تان و یا علاقه مندی تان می توانید به سایت شرکت تهویه مطبوع مراجعه کرده و فرم ثبت نام مربوطه را تکمیل نمایید. دوره کلاسهای اموزشی آشنایی با تعمیرات و نگهداری چیلر در دفتر مرکزی شرکت تهویه ایران ( واقع در خیابان ونک، تقاطع خیابان شیرازی شمالی، پلاک ۱۴۶) برگزار میگردد.

کلاس ها ، تک جلسه ای و به مدت ۴ ساعت بر پا میگردد. در این کلاسها مطالب مهمی در زمینه تعمیرات و نگهداری جهت حفظ و بهبود هر چه بیشتر راندمان و کارکرد چیلرهای جذبی سامسو نگ  و همچنین نگهداری متناسب از آن ارائه میگردد.

 

آنچه به نظر گرامیتان رسید خلاصه ای از آنچه در شرکت تهویه مطبوع می گذرد ، بود. با توجه به روند رشد برق آسا تکنولوژی خواه نا خواه استفاده از کولر های ابی به مرور زمان منسوخ می گردد .تمام اهتمام شرکت تهویه مطبوع بر جلب و افزایش رضایت مندی مشتریان می باشد. که تا امروزه به لطف باریتعالی این امر محقق گردیده است.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *