<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما هستیم با موضوع سپتیک تانک چیست؟

یکی از راحت ترین و در عین حال پرکاربردترین  مورد در تصفیه فاضلاب ها میباشد.
که مخصوص فاضلابهای بهداشتی ، انسانی میباشد.

پس هر کجا با کلمه سپتیک تانک روبرو شدید و یا اگر کسی از شما پرسیده سپتیک تانک چیست ؟ شما می توانید در کوتاه ترین زمان به سوال او پاسخ دهید .

در ادامه بحث سپتیک تانک چیستپ ؟ باید بگویم مخزنی است که به کمک

مراحلی نظیر:

ته نشینی ، جداسازی بیولوژیکی شروع به تصفیه فاضلاب ها میکند . سپتیک تانک چیست؟ و کجا وجود دارد؟ سپتیک تانک به طور فراوانی در ساختمانهای اداری و ساختمانهای دارای سکونت و ویلایی  و کارخانه های صنعتی و … رستوران ها مراکز و مجتمع های ورزشی و تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد.

اجزا

در ادامه بحث سپتیک تانک چیست ؟ باید بگویم سپتیک تانک نیز مانند هر وسیله دیگری از اجزای مختلف در راستای بهره برداری ساخته شده است .

  • ورودی فاضلاب
  • مخازن اولیه سپتیک تانک
  • یک دیوار جهت جداسازی
  • تعبیه یک مخزن جهت زلال سازی
  • تهویه
  • و در نهایت یک سیستم جهت خروجی فاضلاب

یک لوله ورودی در ابتدا قرار گرفته که فاضلاب از طریق همین لوله به سپتیک تانک جهت تصفیه وارد می شود و بر سر راه خود یک دیوار را می بیند که جهت جداسازی به کار رفتند .

در ادامه بعد از جداسازی در قسمتی از آن که موارد معلق و ذرات به دلیل وزن بیشتر به پایین مخزن می‌رود و ته نشین می شود و چربی ها نیز به دلیل وزن کم بر روی سطح آمده

مواد ذخیره شده در کف آب به لجن تبدیل شده و مواد چربی نیز در سطح آب قرار دارد و پس از جداسازی ها و عملیات های لازم و پیچیده بر روی هر یک در آخر پساب زلالی از لوله سپتیک تانک خارج می شود.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *