<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی

نکته مهمی که باید در انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی مد نظر داشته باشیم این است که امروزه با رشد جمعیت و افزایش آلودگی ها در تمامی نقاط، آلودگی هوا، صنعت، آب و خاک و… حتی در شهرهایی که قبلا دارای آب های سالم بوده اند کاهش یافته است که دستگاه تصفیه آب نقش مهمی دارد.

آب لوله کشی

آب لوله کشی هایی که از آن برای شرب استفاده می کنیم، متاسفانه امروزه حاوی گل و لای، انگل، باکتری، و میکروب هایی که بیماری زا هستند می باشد که سلامتی انسان را به خطر می اندازد این دستگاه تصفیه آب نقش مهمی برای از بین بردن این عوامل دارد.  به طور کامل آلاینده ها، میکروب ها و عواملی که باعث آلودگی آب ها شده است را از بین می برد.

این دستگاه ها مستقیما به لوله آب شرب متصل شده است و از روش های فیلتراسیون، جذب سطحی و معکوس به منظور از بین بردن نیترات درون آب، طعم نامناسب و بوی ناخوشایند و همچنین موادی مانند: کلر، نیترات، و… از این استفاده می کنند.

دستگاه تصفیه آب خانگی در اثر فشار آب و بدون استفاده از انرژی برق کار می کنند و آب را با کیفیت تازه ای در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. عوامل خطرناک محلول شده در آب نیترات نام دارد، که سرطان زا می باشد به خصوص سرطان معده جز این سرطان ها به حساب می آید چند نکته مهم که باعث می شود از این دستگاه استفاده کنیم به شرح زیر می باشد:

چند نکته مهم

الف) آب های آشامیدنی دارای مقداری کلر می باشد که برای از بین بردن باکتری ها و ضدعفونی کردن آب از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود. این عوامل موجود در اب که باعث خطراتی مثل سرطان و ناهنجاری جنینی و همین طور بیماری های قلبی و آسم و… می شود که از طریق دستگاه تصفیه آب از بین می رود.

ب) به طور معمول آب هایی که تصفیه شده اند برای استفاده ی خانگی کاربرد دارند و چون از لوله های زنگ زده و قدیمی عبور میکنند میتوان گفت از جمله عواملی است که در آلوده شدن آب نقش به سزایی دارد. لازم به ذکر است که برای رفع این مشکل به کارگیری دستگاه تصفیه آب خانگیدر منزل است.

ج) عوامل خطرناک دیگر آب های در بطری ها می باشد که به فروش می رسد این آب ها دارای مواد های نگه دارنده شیمیایی خطرناک می باشد که موجب بیماری های خاص می گردد و…

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *