<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

از آنجایی که سیستم آبرسانی شهری از طریق لوله در فواصل طولانی انجام می شود، انواع آلودگی همانند رسوبات فلزات یا افزایش آهک و نمک در آب به دلیل تبخیر آب جذب آن می شود که می توان با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی این مواد مضر را از آب مصرفی جدا کرد و آب آشامیدنی پاکیزه ای را در اختیار داشته باشیم.

سیستم تصفیه آب

توضیحی که می توان برای سیستم تصفیه آب در نظر گرفت این است که طی یک سری عملیات خاص مواد مضر و ذرات ریز داخل آب از آن جدا شده و آب پاکیزه ای به جا می ماند که آن را آب تصفیه شده گویند یا به عبارت ساده تر مجموع کارهایی که باعث از بین رفتن گرد و غبار، کلر و ذرات شناور در آب می شود را تصفیه آب گویند.

از دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی فقط در شهر استفاده نمی شود بلکه در صنعت کشاورزی یا پرورش ماهی و…. از این سیستم استفاده کاربردی می شود.درواقع عبارت تصفیه آب محدود به فضاهای کوچک نمی باشد.

نکته مهم 

و نکته ی قابل توجه این است که برای استفاده از سیستم تصفیه آب، نیازی به بررسی قابل شرب بودن آب نیست، و هر زمانی که بخواهید می توانید از آن اسفاده کنید.

با این حال ممکن است گاهی آب چشمه مناسب برای ایجاد پرورش ماهی نباشد که به ناچار باید از دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی استفاده کرد

در شمال ایران آب کشاورزی در روستاها از طریق چشمه ها تامین می شود و برای این که این آب مناسب برای کشاورزی باشد در ابتدای چشمه پرورش ماهی بنا می کنند تا آب با فضولات ماهی ها از طریق کانال های ایجاد شده به زمین های کشاورزی رفته و مثل کود عمل کند.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *