<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی دستگاه تصفیه آب به آبی

در بسیاری از کشور های دنیا امروزه  راه اندازی سیستم تصفیه آب در منازل کاری رایج و متداول می باشد. در زیر سعی شده است دلیل اصلی برای نشان دادن اهمیت استفاده از این سیستم آورده شود.

طبق آزمایشات انجام شده در کل دنیا و گزارشاتی که از سازمان های مختلف محیط زیستی

و پزشکی ابی ک در کل مناطق دیا از جمله ایران استفاده میشود دارای آلاینده های مضربرای بدن انسان است در این مقاله ما خصوصیات دستگاه تصفیه آب به آبی را برایتان شرح میدهیم.

کلر

تصفیه  آب در سیستم های تصفیه خانه صنعتی از کلر و برخی مواد شیمیایی دیگر استفاده میکنند که در حقیقت این مواد شیمیایی تنها بعضی از مواد میکروبی آب را از بین میبرند اما خود کلر که یک ماده سمی است در آب باقی میماند و از بین نمیرود و کلر یکی از سمی ترین مواد شیمیای مضر برای انسان است.

دستگاه تصفیه آب به آبی از نوع های مختلف فیلترها برای از بین بردن آلاینده های آب استفاده میکند. این دستگاه اغلب از یک فیلتر اولیه ک دارای یک جنس الیافی یا سرامیکی است ساخته شده است وظیفه حذف ذرات و جامدات را بر عهده دارد ذرات بزرگتر از ۱ تا ۵ میکرون بسته به نوع دستگاه تصفیه آب در این فیلترها گیر میکنند و بو و طعم مواد شیمیایی از آب جدا میشود و دیگر آلاینده خاصی در آب باقی نمی ماند تنها ممکن است برخی آلاینده ها مانند باکتری ها و یا ویروس ها در آب باقی مانده باشد که تصفیه آب به آبی با تکنولوژی uv این ذرات را از آب حذف میکند

خواص اب تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه به آبی:

  • شخصی که که آب سالم می‌نوشند در طول شبانه روز دارای انرژی خاصی است.
  • آب سالم به پوست شما طراوت و شادابی میبخشد
  • آب تصفیه شده در کاهش وزن به شما بیشتر کمک خواهد کرد.
  • آب تصفیه شده در حذف مواد مضر و شیمیایی بدن بهتر عمل می‌کند.

 

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *