<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی دستگاه آب شیرین کن

در سال های اخیر باتوجه به خشکسالی هاو کمبود نزولات آسمانی وکم شدن آب های زیر زمینی و همچنین بالا رفتن مصارف آب آشامیدنی مردم و رعایت نکردن در مصرف آب باعث شده ضرورت استفاده از دستگاه های آب شیرین کن چه برای مصارف خانگی و چه برای مصارف کشاورزی وغیره امری اجتناب ناپذیر به نظر بیاید

آب شیرین کن کشاورزی

اما دستگاه آب شیرین کن انواعی دارد که در ذیل به توضیح هر کدام برای شما می پردازیم.یک دستگاه آب شیرین کن کشاورزی و اما به علت کمبود آب کشاورزی در کشور ما درسال های آینده و در بیشتر نقاط کشاورزی کشور امری واجب و ضروری خواهد شد. با افزایش رشد جمعیت و کاهش آب های زیر زمینی شیرین تاثیر زیادی بر شوری آب هامی گذارد.

و همین امر باعث استفاده از دستگاه تصفیه آب کشاورزی می گردد تصفیه آب کشاورزی از آن جهت دارای اهمیت است که اگر شوری آب از حد مجاز عبور کند مقدار محصول تولید شده را به طور چشمگیری کاهش خواهد داد.

و با افزایش نمک در آب در پایان تولید محصولات کشاورزی به صفر خواهد رسید یکی دیگر از آب شیرین کن ها آب شیرین کن صنعتی است که می تواند هم شامل صنایع صنعتی باشد و هم شامل یک دستگاه تصفیه آب کوچک در مقایسه بزرگتر از خانگی را دستگاه تصفیه آب صنعتی می نامند.

که در این روش قادر خواهد بود آب را در ظرفیت های بالاتصفیه وشیرین نماید آب شیرین کن صنعتی در صنایع شیمیایی ،صنایع فلزی و ریخته گری و مواد غذایی و آشامیدنی و آزمایشگاه ها و صنایع برودتی و حرارتی و مصرف آب شربو تصفیه چاه و شیرین سازی آب دریا و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد.

آب شیرین کن دریایی

یکی دیگر از دستگاه های آب شیرین کن دریایی است و همه می دانیم که آب شیرین کن یک نیاز اساسی است برای زندگی انسان ها یکی از روش های جبران کمبود آب برای استفاده برای کشاورزی و شرب همانا با وجود دریاها می توانیم مبادرت به شیرین کردن آب های شور دریا کنیم

که این خود مستلزم دارا بودن دستگاههای مجهز برای شیرین کردن آب شور دریاها است . برای شیرین کردن آب دریا به منظور مصارف آشامیدن و مصارف صنعتی و غیره می باشد.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *