<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی دستگاه آب شیرین کن، تصفیه آب،با ضمانت و خدمات پس از فروش

وقتی در مورد دستگاه تصفیه آب سخن می گوییم، مشکل اصلی تامین فضا برای آن است. جوی واتر پس از واکاوی احتیاجات مشتریان در سرتاسر جهان، دستگاهی ساخته است که کمترین فضای مورد نیاز به خود اختصاص می دهد و در بین همه دستگاه های موجود کوچکترین سایز را دارا است.

دستگاه با کیفیت

این وسیله با توجه به سایز بسیار کم خود به راحتی درون کابینت و یا زیر ظرفشویی نصب میشود و همچنین با دارا بودن مرغوبیت جنس  خود در زمان اندکی به یکی از محبوب ترین دستگاه ها تبدیل شده است.

همچنین پایه دستگاه فلزی است که توسط سطح آن توسط پوششی بهداشتی و ضد زنگ پوشیده شده است، در بخشهای یا رطوبت بالای کشور همانند شمال و یا جنوب به راحتی قابل استفاده است و مدت زمان کار کرد آن بدون ایجاد زنگ زدکی به بیشترین سطح انتظار رسیده است.

فیلتر های مرغوب

علاوه بر محاسن ظاهری، استفاده از فیلتر های مرغوب سبب شده است که این دستگاه آب شیرین کن به یک دستگاه پر طرفدار در بین مشتریانی که نگران تعویض زود هنگام فیلتر های دستگاه خود هستند، شده است. فیلتر های پیش تصفیه در این دستگاه در بدترین حالت دارای کارکرد دو برابرفیلتر های پیش تصفیه سایر دستگاه ها هستند.

همچنین استفاده از ممبران uf  در این وسیله سبب شده است که سطح استاندارد این دستگاه بسیار قابل قبول شده و تبدیل به یکی از بی چون و چرا ترین دستگاه های بازار شود.

با توجه به سطح کیفی بسیار بالای این دستگاه میتوان به راحتی تضمین آن را قبول کرد، اما با توجه به نیاز بازار در بحث بازاریابی شرکت قبول ضمانت و خدمات پس از فروش خود را توسط کارت ضمانت ضمیمه شده در دستگاه، ارائه نموده است.شما با تماس با نزدیکترین نمایندگی خود میتوانید سریعا در بحث تعمیرات و یا تعویض فیلتر و یا قطعات مورد نیاز از سرویس های مورد نیاز بهره مند شوید.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *