<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی تولید فیلتر چربی گیر

با پیشرفت صنعت و افزایش جمعیت سطح آلودگی محیط زیست بیشتر شده که کشورها در صدد کاهش این آلودگی ها تلاش می کنند یکی از کارهایی که ارگان ها برای کمترشدن آلودگی انجام شده تولید فیلتر چربی گیراست که شرکت هایی به وجود آمده اند که به تولید فیلترچربی گیر و قطعات آن می پردازند تا به پاکیزه نگه داشتن محیط زیست کمک کرده باشند.

فیلتر چربی گیر

حال به تعریفی از فیلتر چربی گیر می پردازیم این دستگاه روغن ها و مواد حل شده در پساب هایی که به چاه ها و فاضلاب ها می روند را جدا می کند.

ازانواع چربی گیرهایی که تولید شده اند می توان چربی گیربتنی ، چربی گیرپلی اتیلن و… اشاره کرد که در ابعاد و اندازه های مختلی تولید شده اند.

مزایا

از مزیت های استفاده از فیلترهای چربی گیر میتوان موارد زیر را شرح داد:

از ورود روغن وچربی به لوله های دفع فاضلاب ممانعت کرده در نتیجه از مسدود شدن لوله های فاضلاب و گرفتن چاه ها جلوگیری می کند.از بار آلودگی فاضلاب ها درقسمت ورود به تصفیه خامه ها جلوگیری میکند.

به علت داشتن سبد آشغال گیر در ورودی پساب ها به فاضلاب ،از مسدود شدن چاه های جذب فاضلاب به وسیله ی ذرات معلق در آب مانند برنج،درب نوشابه و… جلوگیری کرده .

 چگونه به نظافت فیلترهای چربی گیر بپردازیم؟

درمرحله ی اول باید با توجه کامل درب چربی گیر را برداشته (عدم توجه در این مرحله ممکن است به از دست رفتن درزگیرمنجرشود. ) سپس لایه ی تشکیل شده ازچربی روی سطح آب را خارج کرده و در کیسه زباله می ریزیم بعد به سراغ مرحله ی دوم می رویم در این مرحله به شست و شوی فیلترها و کف لگن می پردازیم

و بعد به سراغ شست شوی دریچه عبور لگن اول به دوم میرویم که با کمک پراب قابل انعطاف می توان کار را انجام داد بعد فیلترهارا سرجای خود قرار داده و درب مخزن را خواهیم بست.برای تهیه ی این فیلتر و قطعات آن می توانید به شرکت ها و شعبه های تولید فیلترچربی گیر مراجعه فرمایید.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *