<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز با شما هستیم با معرفی تصفیه آب گل خانه ای

تصفیه آب گل خانه از مهم ترین تلاش های شرکت های تصفیه آب می باشد. علاوه بر تصفیه آب گل خانه ای، به آن آب، شیرین کن کشاورزی هم گفته می شود که از نقش بالایی برخوردار است.

آب شور

این تصفیه عملا در مناطقی که با شوری آب مواجه هستند صورت می گیرد، روش تصفیه آب گل خانه ای از طریق اسمزمعکوس انجام می شود. آب های گل خانه ای در تمامی صنایع های مربوط به آب علی الخصوص کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار است.

البته باید لحاظ کرد که شور شدن آب های زیر زمینی با بهره برداری آن ها از طریق تصفیه و هدایت آب های گل خانه ای به عنوان آب تصفیه شده در بخش کشاورزی استفاده کرده و بهره ببریم.

آب گلخانه ای

آب های گل خانه ای در کشور، درمیان گلخانه داران و حتی کشاورزان رواج پیدا کرده است. اما این در صورتی است که سرمایه مالی متناسبی نسبت به آن داشته باشیم و مشکلی از نظر مالیات وجود نداشته باشد.

ممکن است این سوال در ذهن شما خطور کند که منظور از مالیات در تصفیه آب گل خانه چیست؟ در پاسخ گفته می شود که کشاورزان با توجه به میزان هزینه ای که در این راستا صرف می کنند به گونه ای  باشد که به همان میزان هزینه مصرف شده، از نظر اقتصادی رجعت داشته باشد.

در مواقعی که ای سی آب را پایین می آوریم هر نوع محصول کشاورزی را می توانیم کشت کنیم. در کشاورزی تعدادی از محصولات وجود دارد که در برابر شوری آب مقاومت بالایی دارند، در این صورت احتیاجی به کم کردن ای سی آب نیست.

ولی ممکن است محصولات دیگر این مقاومت در برابر شوری آب نداشته باشند که در این حالت باید ای سی آب را پایین آوریم و بعد کشت کنیم.

مزایای استفاده از تصفیه آب های گل خانه ای :

  • کاهش مصرف آب
  • رشد بهترگیاهان
  • رشد ریشه با مقاومت بالا در خاک
  • جلوگیری از وجود نمک در خاک زمین
  • برطرف شدن زردی های روی برگ، و همچنین از بین رفتن عوامل نقص در برگ ها.

امروزه با توجه به دانش هایی که در این باره کسب کرده اند، به این نتیجه رسیده اند که در هنگام تصفیه آب، پارامترهایی وجود دارد که مربوط به انجام محاسبات در زمان تصفیه آب های گل خانه ای می شوند.

به طور کلی تصفیه آب های گل خانه ای از نقش بالایی در کارهای گل خانه ای، باغبانی، زراعت و کشاورزی برخوردار است. هرچه آب ها بهتر تصفیه و سالم سازی شوند محصول بهتری پدید می آید که این موضوع موجب می شود محصولات با کیفیت بالایی عرضه گردد.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *