<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما هستیم با معرفیتصفیه آب کارواش

برگرداندن  یا بازیابی آب و استفاده از آن به صورت مجدد و دوباره، در کارواش خیلی بصرفه است و البته از نظر کاهش مصرف آب این روش می تواند خیلی موثر واقع شود. آلودگی های ناشی از شست و شو در کارواش ها با شست و شوی اتومبیل ها در خیابان و مصرف بیش از حد آب با توجه به کمبود آن با اعتراض های زیادی مواجه شد و امری ناپسند تلقی می شود.

آبی که از کارواش ها خارج می شود و یا آبی که حاصل شستشوی ماشین ها می باشد با روغن ها و انواع روان کننده ها، قطران ترکیب می شوند آب به داخل منابع زیر زمینی نفوذ می کنند و با خطراتی که به منافع زیر زمینی منتقل می کند برای سلامتی خیلی خطر ناک واقع می شوند.

دستگاه تصفیه آب کارواش

تصفیه کردن آب کارواش به دلیل آنکه دارای آلاینده های سنگین خیلی خطرناک و مضری می باشند. مخصوصا با وارد شدن در آب های زیر زمینی به طور کامل آب ها را سمی می کنند.

آبی که کارواش ها مورد استفاده قرار می دهند معمولا یا آب چاه است و یا خریداری می شود.

میزان ظرفیت دستگاه تصفیه آب کارواش و بهره برداری از آن:

قبل از خریدن هر دستگاهی توسط مشتری باید میزان مصرفی برق در آن را با توجه به فرآیندهای شیمیایی و الکتریکی به دست آورد. البته هزینه های بهره برداری که شامل مصرف موادهای شیمیایی است را هم باید مورد بررسی قرار دهیم.

پساب و خروجی دستگاه تصفیه آب کارواش دوباره قابل استفاده است یا نه؟

خروجی دستگاه تصفیه آب کارواش دارای آلودگی های ناچیزی است، ولی همین لکه هایی که به نظر ناچیز هستند می توانند باعث ایجاد لک و آلودگی بر روی بدنه ماشین شوند. پس بنابراین این آب برای استفاده مجدد مناسب نیست، ویا به عبارتی می توان گفت که این آب فقط برای شست وشوی اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساخت دستگاه تصفیه آب کارواش در روش های مختلف:

۱)تولید نصب دستگاه تصفیه آب کارواش با استفاده از روش شیمیایی

۲)تولید و نصب دستگاه تصفیه آب کارواش در داخل کارگاه و بارگزاری در سایت مشتری

آلاینده هایی که در فاضلاب کارواش وجود دارد به شرح زیر است :

_فلزهای سنگین

_فسفات

_رنگ

_روغن وگریس

سیستم تصفیه آب کارواش به روش یونی:

سیستم تصفیه آب کارواش به روش یونی یکی دیگر از روش های تصفیه است، و این کار باعث حذف موادهای شوینده از پساب می شود. باتوجه به حذف این موادهای شوینده باید از زرین های آینونی استفاده کنید این زرین ها توسط اسیدها بوجود می آیند. سیستم تصفیه آب کارواش درحال حاضر می تواند با برگرداندن چرخه آب و کاهش در مصرف به این صنعت کمک چشمگیری کند.

سخن پایانی

با پیشرفت تکنولوژی امید داریم که کارواش ها با استفاده کردن یا به کار گرفتن دستگاه تصفیه آب در راستای حفظ محیط زیست تاثیر مثبتی در این حیطه داشته باشند.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *