<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما هستیم با معرفی تجهیزات دستگاه تصفیه آب

تجهیزات دستگاه تصفیه آب برای اینکه بتوانند به درستی وظیفه  تصفیه آب را انجام دهند نیاز به تجهیزات و قطعه های مختلف دارند با این کار می توانند مقدار مشخصی از آب را در مرحله  اول تصفیه و بعد مورد عمل شیرین سازی قرار دهند.

بعد از اینکه آب ها تصفیه شدند میتوان از آن ها به عنوان آب های قابل خوردن وآشامیدن استفاده نمود.

وقتی که تجهیزات دستگاه تصفیه آب شما متفاوت باشد، از مدل های صنعتی و یا خانگی باشد باید برای آنها قطعات و تجهیزات مناسب هر نوع  را تهیه کرد.برای تعویض قطعات باید هر قطعه را متناسب با دستگاه تصفیه آب خود برداریم.

انقضا قطعات

هر دستگاه هر مقدار که با کیفیت بالا تهیه شده باشد تاریخ مصرف مشخصی دارد و باید آن را عوض کرد معمولا تاریخ انقضا هر قطعه بین ۲ الی ۵ سال میباشد.

با توجه به شرایط آب ورودی به داخل دستگاه از فیلتر های ممبران متفاوتی استفاده می شود.

روش های متفاوتی برای  تبدیل شدن آب آلوده به آب سالم وجود دارد، که البته هر مرحله تصفیه آب به مقدار آلودگی آب و کیفیت آب مربوط می شود.

آب های زیر زمینی

معمولا آب های زیر زمینی آلودگی کمتری نسبت به آب های سطحی دارند که با مقادیر کمی کلر تصفیه می شوند. آلودگی آب های زیر زمینی به میزان، کمتر از آب های سطحی است وتصفیه این آب ها با مقداری کلر انجام می شود.

اما آب های سطحی که آلوده تر و کدرتر هستند به مراحل و دستور العمل های پچیده تری نیاز دارند. آب های سطحی که میزان آلودگی و کدر بودن آن ها بیشتر است به تجهیزات دستگاه تصفیه آب های بیشتری نیازمند هستند.این کار برای انتقال آب از منبع های آلوده  و جابه جایی آن ها به تصفیه خانه ها صورت میگیرد.تصفیه آب  به شکل فیزیکی انجام میشود.

در راه آبگیر، فیلتر هایی به منظور فیلتر کردن مواد معلق که در آب وجود دارند، قرار داده شده است که با این کار آب مقداری پاکسازی می شود.به منظور جلوگیری از ذرات معلقی که در آب وجود دارد از این عملیات استفاده می کنیم تا کیفیت  تصفیه آب بیشتر شود.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *