<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

با نام و یاد خدای بزرگ ، عرض سلام و ادب خدمت کاربران عزیز

امروز در خدمت شما هستیم با معرفی کامل دستگاه بویلر بخار :

تعریف بویلر بخار :

بویلر بخار یک مخزن تحت فشار می باشد که در آن آب تحت فشار گرم شده و به بخار تبدیل میشود.بخار به دلیل میزان گرمای نهان تبخیری که آب دریافت میکند تا بخار تبدیل شود ، توان حمل میزان انرژی بالاتری را نسبت به آب دارد .بویلر بخار در مکانی به نام موتورخانه بخار نگه داشته می شود.

محل های مورد استفاده :

بویلر بخار در خشک شویی ها ، سونای بخار استخر ، هتل ها ، بیمارستان ها ، سیستم های گرمایش ساختمان ها ، نیروگاه ها ، صنایع مواد غذایی و … مورد استفاده قرار میگیرند.

در بویلر بخار آب پس از خالص زایی و اکسیژن زدایی ، توسط پمپ به داخل بویلر هدایت می شود و با حرارتی که توسط مشعل به آب داده میشود به بخار تبدیل خواهد شد.

مزیت ها و ویژگی ها :

در صنعت همیشه برای داشتن منابع گرمایش مطمئن که کاربری آن نیز ساده تر باشد هستيم،بخار آب را میتوان یک مورد مناسب در نظر گرفت. ديگ بخار یکی از قسمت های سيستم توليد كننده بخار است و به جرات آن را میتوان یکی از مهمترین قسمت ها در نظر گرفت. دیگ های بخار انـرژی لازم برای تغییر فاز آب به بخار را از انواع سوختهای فسيلي اعم از سوخت های گازی و مایع ، فراهم مي كنند.

آب در داخل قسمت استوانه ای شکل اين ديگ بخار جريـان دارد، لولـه هـای شامل گازهای حاصل از احتراق كه از ميان آب می گذرند در داخل پوسته ی دیگ بخار قرار دارند . قطر لوله های شامل گاز در راندمان ديگ بخار موثر هستند. لذا در بیشتر مواقع ترجيح داده مي شود كه از تعداد زيادی لوله با قطر نسبتا استفاده شود تا راندمان ديگ بخار بالا بماند.

سعی کردیم توضیح جامع و مفیدی از این دستگاه را خدمت شما همراهان همیشگی بیان کنیم و امیدواریم و مفید واقع شود.

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *