<"img src="https://campkrupp.net/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg>

امروز در خدمت شما کاربران عزیز هستیم با معرفی آب شیرین کن کشاورزی

آب شیرین کن کشاورزی نوعی فیلتر است که به تصفیه و شیرین کردن آب جهت آبیاری کشاورزی به کار می رود.

آب شیرین کن کشاورزی

از آنجا که در سالهای اخیر با کاهش ذخایر زیر زمینی و بارش کم باران مواجه شده ایم همین امر باعث شده با افزایش آب شور رو برو شویم و از آب شیرین کن های کشاورزی که بسیار مقرون به صرفه می باشد برای آبیاری استفاده کنیم.

این فیلتر راه حل مناسبی برای افزایش پیشرفت کشاورزی می باشد.با استفاده از این ترفند می توان آب را تصفیه و به آب نرم تبدیل کرد که اگر در کشاورزی استفاده شود علاوه بر آبیاری به افزایش رشد کشاورزی کمک به سزایی می کند.

برای ساخت این آب شیرین کن ها از نظر ظرفیتی محدودیتی وجود ندارد و از ظرفیت های کم تا حداکثر۵۰۰ متر مکعب ساخته خواهند شد.

چند مزایای آب شیرین کن کشاورزی:

  • باعث کنترل آفات های کشاورزی خواهد شد.
  • تا ۲۰ درصد باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.
  • خاک کشاورزی را اصلاح می نماید.

از دیگر کاربردهای آب شیرین کن های کشاورزی این است که در کشت محصولات گلخانه ای که به آب های با ای سی پایین احتیاج دارند بسیار کاربردی است .

خرید فیلتر

باید در خرید این فیلتر ها دقت نمود که دارای استاندارد های جهانی باشد در غیر این صورت ممکن است قطعاتی که در این آب شیرین کن ها مورد استفاده قرار می گیرند به صورت مداوم خراب شوند و یک کشاورز مجبور است بیشتر توجه خود را در ازای اینکه به کار و کیفیت کار معطوف کند بیشتر به دنبال قطعه برای این آب شیرین کن ها باشد.

آب شیرین کن کشاورزی براساس نیاز اکثر کشاورزان و برای استفاده های کشاورزی و گلخانه ای طراحی شده است که شما می توانید با مراجعه به متخصصان و کارشناسان فیلتر آب از مشاوره هایی برخوردار شوید و فیلتر خود را بر اساس نیاز های خود سفارش دهید و تحویل بگیرید .

مشاوره
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *