مشخصات و مزایای پکیج تصفیه فاضلاب

مشخصات و مزایای پکیج تصفیه فاضلاب
4 votes, 3.75 avg. rating (74% score)
مشخصات و مزایای پکیج تصفیه فاضلابReviewed by ثانی on Mar 20Rating: 3.75مشخصات و مزایای پکیج تصفیه فاضلابپکیج تصفیه فاضلاب پس از گذشت از مراحل هوادهی و ته نشینی نهایتا با گذشت از دستگاه کلرزنی قابلیت بهره برداری اولیه دارد.

پکیج-تصفیه-فاضلاب-پیش-ساخته2

مشخصات و مزایای پکیجهای تصفیه فاضلاب شرکت کمپ:
این سیستم به روش لجن فعال، هوادهی گسترده و عمقی توام با سیستم جذب سطحی و در نهایت کلرزنی به منظور تصفیه فاضلاب بهداشتی با ظرفیت بهداشتی ۳ الی ۲۵۰ متر مکعب در شبانه روز در یک پکیج طراحی شده است.
و این سیستم می‌تواند در تصفیه خانه‌های فعلی نصب و باعث افزایش بازدهی در تصفیه فاضلاب شود.
پکیج تصفیه فاضلاب شرکت کمپ به تنهایی میتواند بجای سیستم‌های فعلی در تصفیه فاضلاب به کار رود و آب تصفیه شده از آن قابلیت استفاده مجدد برای مصارف کشاورزی و صنعتی دارد و قابلیت احداث این سیستم در نقاط مختلف شهر و برای هر کارخانه وجود دارد.
4- هزینه عملیاتی و بهره برداری پکیج تصفیه فاضلاب نسبت به سایر سیستم‌ها بسیار کم‌تر است.
در پکیج تصفیه فاضلاب شرکت کمپ علاوه بر تصفیه بو توسط میکروارگانیزم‌ها، جذب فلزات سنگین، مواد رادیواکتیو، رنگ‌ها و ترکیبات آلی دیگر توسط بستر زئولیتی انجام خواهد شد.
و به دلیل استفاده نکردن از مواد شیمیایی، این سیستم از روش‌های دوست‌دار محیط‌زیست به شمار می‌رود.
پیشنهاد ما به عنوان کارشناسان طراحی و تولید پکیج تصفیه فاضلاب،سپتیک تانک و چربی گیر استفاده از دستگاه ازن زن به جای کلر زن جهت کاهش مضرات و جلوگیری از هرگونه باقیمانده فرایند تصفیه فاضلاب میباشد.

شرکت کمپ تولید کننده سپتیک تانک،چربی گیر،پکیج تصفیه فاضلاب و سیستمهای تصفیه فاضلاب خانگی،تصفیه فاضلاب صنعتی و تصفیه اب می باشد.


برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

گروهها : مقالات تخصصی

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinCheck Our Feed
ما را دنبال کنید