دانلود رایگان نقشه تهویه مطبوع مجتمع مسکونی

دانلود رایگان نقشه تهویه مطبوع مجتمع مسکونی
5 votes, 2.80 avg. rating (58% score)
دانلود رایگان نقشه تهویه مطبوع مجتمع مسکونیReviewed by Admin on Sep 25Rating: 2.8

دانلود رایگان نقشه تهویه مطبوع مجتمع مسکونی

نقشه های تاسیسات مکانیکی ساختمان ها مسکونی و تجاری نقش اساسی و بسیار مهمی را در ساختمان اجرا می کند. چنانچه پیش بینی ها ی لازم در این مجموعه نقشه های به عمل نیاید موجب تحمیل هزینه های بیشتر و گاها موجب ناهماهنگی در اجرا دیگر عملیاتهای ساختمانی می گردد.

در این پست نقشه های اجرایی تاسیسات مکانیکی سرمایش و تهویه مطبوع (Cooling & Ventilation)یک مجتمع مسکونی 8 طبقه تقدیم شما کاربر گرامی می گردد.

لازم به ذکر است که نقشه های ارائه شده در این پست شامل نقشه های کانال کولر آبی جهت سرمایش ساختمان و همچنین نقشه لوله های بخاری و تهویه سرویس بهداشتی جهت تهویه ساختمان می باشد . این مجتمع مسکونی دارای 8 طبقه می باشد که به علت تیپ بودن طبقات چهار پلان مختلف از نقشه های ترسیم و تقدیم شما مهندسین و دانشجویاتن مهندسی تاسیسات می گردد.
توجه داشته باشبد که فایلها توسط نرم افزار اتوکد ترسیم شده و با فرمت dwg ذخیره شده اند . این نقشه ها کاملا اجرایی بوده و قبلا مورد تایید سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز قرار گرفته است.

نمونه نقشه های موجود علاوه بر ایجاد ذهنیت جهت طراحی بهتر به یادگیری قوانین و الزامات مهندسی تاسیسات جهت ترسیم نقشه های تاسیساتی کمک شایانی خواهد کرد.
جهت دانلود رایگان نقشه های تاسیسات سرمایش و تهویه مجتمع مسکونی 8 طبقه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

Cooling&Ventilation_sapmle_Hvac


برچسب ها: , , ,

گروهها : مقالات تخصصی

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinCheck Our Feed
ما را دنبال کنید